Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane QualleN na Tron XD


QualleN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: QualleN
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): Brak :(  kiedts trzeba zaczac
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Rowniez brak
Staż w CS-sie: Lacznie ok. 2,7k godzin w csa :D (+- jakies 5 lat zaraz bedzie)
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamcommunity.com/id/QualleN
Dlaczego Ty: Why not ;v ? Czesto gram od jakiegos czasu, mysle ze gracze mnie w miare lubia, rozpoznaja i nie maja problemow. Czesto trafiam w godziny gdzie admina brakuje po prostu,

a z racji e-nauczania (tak, chodze jeszcze do szkoly XD) jestem przy komputerze od rana ;v Staram sie byc nie konfliktowy. Jezeli beda jakies pytania moge odpowiedziec :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wbijam na serwa w kazdych godzinach jezeeli jestem w domu 
Kontakt: Steam, Forum, Ts, Co potrzeba tak naprawde :D
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/QualleN/54.38.63.53:27015/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Sure 

Chodz sie sprawdzic !

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+bezkonfliktowy

+zgłoszenia od niego przeważnie były trafne, wiec wie chlop o co chodzi

- doświadczenie, ale przecież kiedyś nikt go nie miał :kappa:

+składka

jestem za daniem szansy na okres probny, na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za okresem próbnym 2 tyg

 

+ wiek

+składka

+pomoc

 

- brak doświadczenia

Teraz możesz się wykazać i zobaczyć jak to jest :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze tego typu, przy 32 slotach i tysiącach graczy (setki stałych) liczba adminów powinna być zdecydowanie większa.

Nie zawsze często jest admin, aczkolwiek nie zawsze bo, każdy ma swoje życie, potrzeby, obowiązki i jest to całkowicie zrozumiałe, dlatego też uważam, że kilku dodatkowych by się przydało.

Nie wypowiadam się w podaniach, aczkolwiek zrobię wyjątek, serwer potrzebuje adminów, a w chwili obecnej zgłasza się solidny kandydat.

Jest to stały gracz, który wie o co chodzi w tej zabawie. Myślę, że dojrzały człowiek. 20 lat na karku to już liczba, która o czymś świadczy. Na serwerze często widoczny co znaczy, że jest aktywny. Oprócz w/w argumentów spełnia pozostałe wymogi odnośnie steam czy składki. Nie widziałem też nigdy abyś kogoś obrażał czy coś kur**wał.

Troszkę może gryźć ten brak doświadczenia, ale w dzisiejszych czasach admin to znajomość amxmodmenu (proste menu, w którym masz praktycznie wszystko) i może kilku komend. 5 minut nauki google i masz znajomość, która ci się przyda. 

Reasumując jestem na tak. 

Pozdrawiam

Edytowane przez LvB :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie