Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Śpiochu.


Śpiochu.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Śpiochu.
Imię: Adam
Wiek: 16+ tyle wymagacie jest więcej.
Steam ID: STEAM_0:0:442041391
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Siedzę tu praktycznie w każdej wolnej chwili. Również w pracy.
Opisz siebie: Staram się nie być stronniczy i nie popadać w konflikty, jednakże nie zawsze wychodzi. 
Dlaczego akurat Ty?: Posiadałem ową rangę na poprzednim forum, nie było do mnie żadnych zastrzeżeń. Gram w to 13 lat potrafię rozróżnić lagi serwera od latania celownika. Siedzę ostatnio częściej na forum jak na serwerach i często widuje sytuacje gdzie osoby czekają po parę godzin na ub. Para rąk zawsze się przyda do pracy.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: W skali od 0 do 10 na mocne 8, na pewno nie jestem lepszy od hoduna, ale dużo nie brakuje.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Grało się kiedyś wiadomo, leisy, testowało się hpp, vermiliony, z mniej znanych watykańczyk, alternativ, różnego rodzaju Q-haxy, zeroware itp.
Kontakt: Steam, PW na forum.

 

 

  • Znajomość ortografii +
  • Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu +
  • Posiadane 60 postów +/- nie wbijam bezsensownych postów typu " przywitaj się"  bądź zagłosuj na serwer. Udzielam się głównie w dziale swojego serwera jak i DD2.
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem +
  • Znajomość regulaminu +
  • Minimum 16 lat + 
  • Brak ostrzeżeń na forum -
  • Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp. +
  • Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek.+

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu testowych demek czy też ssów u @ Henioovsky będę na Tak:

 

  • + aktywny
  • + raczej bezkonfliktowy
  • + chęć pomocy
  • +/- wymagania (tam postów brakuje, ale taka ilość to bajka + ostrzeżenia na forum można odpracować/wykupić)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same pozytywy widzę, zatem i ja jestem na wraz z przychyleniem na okres próbny 14 dni jeśli przejdziesz test. 

Podanie trochę za mało rozwinięte, widać że masz doświadczenie. Jeden z UBT zrezygnował to miejsce wolne jest.

 

+ aktywny

+ doświadczenie jest

+ po wypowiedziach jesteś uznawany za bezkonfliktową osobę, ale czy bezstronną też hmm?

+ wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie