Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie v1


Loreen

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper
Nick:  S1 ViP V6
Wiek: prawie 20
Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.121:27200/top_players/?query=S1+ViP+V6 (wiem 7 godzin to nie 15 ale zdażylem się zapoznać z serwerem i wbic topke, i z tego co widze przyda sie aktywny admin bo jedyny to Kylo ktory nie zawsze jest kiedy go potrzeba :D. W obecnej sytuacji w czasach COVID szybko nadrobie godziny :D )
Znajomość komend Amxx[1-10]: 6.9/10, doswiadczenie w byciu adminem duże (dużo serwerów adminowałem w cs go i byłem chwalony i lubiany ) w cs 1.6 bedzie mam nadzieje moj pierwszy admin :P
Mikrofon[TAK/NIE]: nie
Składka : jeśli trzeba
Coś o Sobie: Jestem Kacper, w wolnym czasie pykam w cs ( teraz dość często ), trenuje mma, plywanie, strongman :P
Steam:  niestety nie

 

P.S: wiem ze podanie prosi sie o odrzucenie gdyż ledwo co minela minuta po rejestracji na forum i nie wszystkie wymagania spełniam, ale warto spróbować dla dobra serwera bo fajnie sie gra. Niestety często ktoś przeszkadza za pomocą programów trzecich :D

                                                                                                                      Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie