Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Strzałka Wszytskim !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak więc, mam na imię Andrzej. Pochodzę z woj. Opolskiego, mam skończone 20 lat i od 14 roku życia gram w cs'a.

Interesuję się sportem, agroturystyką oraz motocyklami.

Mam za soba 3 letni staż na jednej z największych serwerowni w Polsce, lecz poprzez mała spine, niestety musiałem odejść.

Tutaj zabawiem dłuzej gdyż spodobał mi sie wasz COD 201 lvl.

No coż witam, oraz mam nadzieje że bedzie mi się tutaj dobrze 'żyło'

 

P.S -- Znajdziecie mnie na TS 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapros znajomych na serwer cod 201 :)

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu bezproblemowo da się to załatić :D

dzieki :) i chyba jestes z tej samej sieci co ja bylem :) moze znasz moj stary nick FreshMaster lub LopeZ

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Jak nawiązać ze mną kontakt?

Nie spamuj mi na PW.

-Na początku się przedstaw i opisz dokładnie w jakiej sprawie piszesz.

-Staraj się podać jak najwięcej informacji abym mógł Ci pomóc.

-Na spamowanie tekstami typu "ee jesteś" nie będę odpisywał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie