Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Uploader] Enchi


Enchi

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Łukasz
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Teraz to w sumie przez koronaferie 24h/7
Czy pracowałeś już na takiej posadzie?: Nie aczkolwiek zdarzyło mi się napisać kilka poradników do MyBB. Udzielam się tez na stronach powiązanych z MyBB. Plus sam prowadziłem swoje sieci serwerów oraz byłem administratorem technicznym stron opierających się na MyBB.
Jaką kategorią chciałbyś się zajmować?: MyBulletinBoard 
Dlaczego akurat Ty?: MyBB mam w malutkim paluszku, HTML i CSS3 ogarniam bardzo dobrze, umiem edytować strony pisane w HTML 5 poprzez notepad ++. Chciałbym udostępniać swoje poradniki, pliki do pobrania, edytowane lub autorskie kody. Myślę, że MyBB i srotny opierające się na HTML 5 są na tyle jeszcze "powszechne" że chwytliwe pliki oraz poradniki przyciągną kilka osób na stronę. A na chwilę obecną dział stoi pusty.
Kontakt: PW, FB (dużo osób ma), GG, STEAM, TS, nawet na browara mogę wpaść pogadać xD

 

@ Damianciu tutaj chodzi stricte o samo HMTL / CSS + HTML5. Może nie dorównuje takiemu IPS no ale zawsze fajny silnik na początek. A jak widać po stronach opierających się wyłącznie na supporcie MyBB, dalej ma to wzięcie :p

Edytowane przez Enchi

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem na Tak

 

+ chęć pracy

+ ogarnięty w miarę :D 

+ wiek

 

PS tylko się nie "wypal" jak ostatnio i byłoby dobrze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie