Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.]

Co nowego wprowadziłbyś do redakcji? 

Przykładowa praca [link] <- (NIEOBOWIĄZKOWE): 

@ Kobieta @ Użytkownik

imageproxy.png.49eabd7cd8fd5af06198bb12291980d1.png

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Bartek

Doświadczenie:u mnie z interpunkcją i ortografią 6/10 ale miałem już na jednym forum Doświadczenie min. w pytaniu dnia

W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.] pytanie dnia, lotto, artykuły. 

Nigdy nie widziałem tutaj takiej

zabawy jak lotto.chyba wszyscy wiemy na czym polega ta gra ale przedstawię wam zasady. Osoby wybierają cyfry od 0-50 i na końcu tygodnia jeden z redaktorów losuje 10 liczb i osoba która odgadnie najwięcej liczb dostaje jakąś nagrodę. 

1 miejsce np. vip na 7 dni na wybranym przez siebie serwerze lub forum

2 miejsce vip na forum lub serwerze na 3 dni

3 miejsce vip na forum przez 2 dni 

Oczywiście administracja wybierze nagrody ja podaje tylko przykładowe. 

Przykładowa praca [link] <- (NIEOBOWIĄZKOWE): Musiałbym prosić o zgodę administracji ponieważ pracę są na innym forum :)

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, EXTREME c(: napisał:

Imię:Bartek

Doświadczenie:u mnie z interpunkcją i ortografią 6/10 ale miałem już na jednym forum Doświadczenie min. w pytaniu dnia

W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.] pytanie dnia, lotto, artykuły. 

Nigdy nie widziałem tutaj takiej

zabawy jak lotto.chyba wszyscy wiemy na czym polega ta gra ale przedstawię wam zasady. Osoby wybierają cyfry od 0-50 i na końcu tygodnia jeden z redaktorów losuje 10 liczb i osoba która odgadnie najwięcej liczb dostaje jakąś nagrodę. 

1 miejsce np. vip na 7 dni na wybranym przez siebie serwerze lub forum

2 miejsce vip na forum lub serwerze na 3 dni

3 miejsce vip na forum przez 2 dni 

Oczywiście administracja wybierze nagrody ja podaje tylko przykładowe. 

Przykładowa praca [link] <- (NIEOBOWIĄZKOWE): Musiałbym prosić o zgodę administracji ponieważ pracę są na innym forum :)

Niestety podanie odrzucam, gdyż Twoja ortografia razi w oczy niezmiernie... Piszesz, że znasz ortografię i interpunkcję na poziomie 6/10, a w podaniach robisz takie byki:

PODANIE NA UBT 

received_982413838898880.jpeg

PODANIE NA MODERATORA CZATBOXA 

received_1386178548245549.jpeg

imageproxy.png.49eabd7cd8fd5af06198bb12291980d1.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Global Mod

Imię: Parycja
Doświadczenie: Byłam już tutaj Redaktorem jakiś czas. Teraz mam zdecydowanie więcej czasu, z chęcią mogę pomóc w redakcji jeśli jest taka potrzeba i odciążyć troszkę dziewczyny.
W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.]  W każdej kwestii próbowałam swoich sił, lecz najlepiej się czuje w pisaniu ciekawostek, wiadomości z kraju i ze świata itp.

Co nowego wprowadziłbyś do redakcji? Specjalnie nad tym nie myślałam, ale można coś pomyśleć i wprowadzić coś nowego w redakcje.

Przykładowa praca [link]:

Przez Sysia ;*Miss,

Podanie odrzucone. Miałaś już redaktora i z niego zrezygnowałaś z powodu braku czasu i chęci. Szukamy osób do dłuższej współpracy.

Odnośnik do odpowiedzi