Skocz do zawartości

[OFF] Szybka rekrutacja na Redaktora

Rekomendowane odpowiedzi

Admin

Imię:
W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.]

Co nowego wprowadziłbyś do redakcji? 

Przykładowa praca [link] <- (NIEOBOWIĄZKOWE): 

@ Kobieta @ Użytkownik

imageproxy.png.49eabd7cd8fd5af06198bb12291980d1.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • Sysia ;* zmienił tytuł na [ON] Szybka rekrutacja na Redaktora
  • Sysia ;* zablokował ten temat
  • Sysia ;* odblokował ten temat
Admin

Zapraszam do pisania podań

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Bartek

Doświadczenie:u mnie z interpunkcją i ortografią 6/10 ale miałem już na jednym forum Doświadczenie min. w pytaniu dnia

W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.] pytanie dnia, lotto, artykuły. 

Nigdy nie widziałem tutaj takiej

zabawy jak lotto.chyba wszyscy wiemy na czym polega ta gra ale przedstawię wam zasady. Osoby wybierają cyfry od 0-50 i na końcu tygodnia jeden z redaktorów losuje 10 liczb i osoba która odgadnie najwięcej liczb dostaje jakąś nagrodę. 

1 miejsce np. vip na 7 dni na wybranym przez siebie serwerze lub forum

2 miejsce vip na forum lub serwerze na 3 dni

3 miejsce vip na forum przez 2 dni 

Oczywiście administracja wybierze nagrody ja podaje tylko przykładowe. 

Przykładowa praca [link] <- (NIEOBOWIĄZKOWE): Musiałbym prosić o zgodę administracji ponieważ pracę są na innym forum :)

Odnośnik do odpowiedzi
Admin
7 godzin temu, EXTREME c(: napisał:

Imię:Bartek

Doświadczenie:u mnie z interpunkcją i ortografią 6/10 ale miałem już na jednym forum Doświadczenie min. w pytaniu dnia

W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.] pytanie dnia, lotto, artykuły. 

Nigdy nie widziałem tutaj takiej

zabawy jak lotto.chyba wszyscy wiemy na czym polega ta gra ale przedstawię wam zasady. Osoby wybierają cyfry od 0-50 i na końcu tygodnia jeden z redaktorów losuje 10 liczb i osoba która odgadnie najwięcej liczb dostaje jakąś nagrodę. 

1 miejsce np. vip na 7 dni na wybranym przez siebie serwerze lub forum

2 miejsce vip na forum lub serwerze na 3 dni

3 miejsce vip na forum przez 2 dni 

Oczywiście administracja wybierze nagrody ja podaje tylko przykładowe. 

Przykładowa praca [link] <- (NIEOBOWIĄZKOWE): Musiałbym prosić o zgodę administracji ponieważ pracę są na innym forum :)

Niestety podanie odrzucam, gdyż Twoja ortografia razi w oczy niezmiernie... Piszesz, że znasz ortografię i interpunkcję na poziomie 6/10, a w podaniach robisz takie byki:

PODANIE NA UBT 

received_982413838898880.jpeg

PODANIE NA MODERATORA CZATBOXA 

received_1386178548245549.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Imię: Parycja
Doświadczenie: Byłam już tutaj Redaktorem jakiś czas. Teraz mam zdecydowanie więcej czasu, z chęcią mogę pomóc w redakcji jeśli jest taka potrzeba i odciążyć troszkę dziewczyny.
W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.]  W każdej kwestii próbowałam swoich sił, lecz najlepiej się czuje w pisaniu ciekawostek, wiadomości z kraju i ze świata itp.

Co nowego wprowadziłbyś do redakcji? Specjalnie nad tym nie myślałam, ale można coś pomyśleć i wprowadzić coś nowego w redakcje.

Przykładowa praca [link]:

Przez Sysia ;*,

Podanie odrzucone. Miałaś już redaktora i z niego zrezygnowałaś z powodu braku czasu i chęci. Szukamy osób do dłuższej współpracy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Sysia ;* usunał z polecanych temat
  • 2 tygodnie później...

Imię: Damian
Doświadczenie: Doświadczenia w byciu redaktorem jeszcze nie mam, ale mam nadzieję że to nie jest duża przeszkoda.
W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.]: Prawdopodobnie byłoby to wszystko możliwe i dobre prócz wywiadów - nie umiem gadać z ludźmi. Wszystko wyszłoby w trakcie ;) A do gazetek to i by poleciała nawet graficzka ^^

Co nowego wprowadziłbyś do redakcji?: Póki co musiałbym się w to zagłębić, by móc stwierdzić co byłoby do zmiany. Póki co chciałbym tworzyć jakieś gazetki czy też artykuły ze świata lub Polski

Przykładowa praca [link]  <- (NIEOBOWIĄZKOWE): Niestety nie mam żadnej dotychczasowej pracy

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Imię: Ania :D
Doświadczenie: Na poprzedniej sieci i na tej sieci chyba z pół roku ;x 
W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.] Zależy od mojej weny, ale jak mi się chce to dużo zrobię ;x 

Co nowego wprowadziłbyś do redakcji? I tu temat rzeka, myślę, że na początek starałabym się ogarniać swoje, a z czasem rzucałabym nowymi pomysłami.

Przykładowa praca [link]  (NIEOBOWIĄZKOWE): Na forum jest dużo tego.

Przez Sysia ;*,

Podanie zaakcpetowane.

Baner .png

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:

◉ Mam na imię Aleksandra.
  ◉ Mam 18, niedługo 19 lat.
Doświadczenie:

◉ Doświadczeniem dysponuję na pewno niemałym. Bycie redaktorem nie jest mi obce, czuję się w tej funkcji jak ryba w wodzie. Niegdyś miałam przyjemność współpracować z pewnym panem Tadeuszem, który prowadził w mojej okolicy gazetę lokalną tudzież regionalną i niejednokrotnie pomagałam mu, ale też sama pisałam artykuły czy wywiady do kolejnych wydań, był bardzo zadowolony z mojej pracy. Brałam też kiedyś udział w międzyszkolnych konkursach, które z grubsza polegały na pisaniu opowiadań na różnorakie, wcześniej ustalone tematy. Ponadto "urzędując" na innych forach również pełniłam tę funkcję, wydaje mi się, że robiłam naprawdę dużo wprowadzając różne nowości, a także po prostu pokazując systematyczną pracę, gdzie redakcja teoretycznie była napędzana tylko moimi rękoma, może przez to, że było nas mało w ekipie, ale wkrótce awansowałam na Redaktora Naczelnego, nigdy nie było na mnie żadnych skarg. 
W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.]

◉ Pisanie jest dla mnie czystą przyjemnością, w każdej z wyżej wymienionych rzeczy czuję się dobrze. :)

◉ Nowinek w głowie mam multum, musiałabym na spokojnie przeszperać cały dział redakcji i spojrzeć czy czegoś z moich wymysłów jeszcze tutaj nie było, aczkolwiek możecie liczyć na moją kreatywność, którą na pewno, jeżeli zostanę przyjęta do grona redakcji okażę.

Przykładowa praca [link] <- (NIEOBOWIĄZKOWE): 

Przez Sysia ;*,

Podanie zaakceptowane.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do odpowiedzi
  • Sysia ;* zmienił tytuł na [OFF] Szybka rekrutacja na Redaktora
  • Sysia ;* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...