Skocz do zawartości
Zosia

[OFF] Szybka rekrutacja na Redaktora

Rekomendowane odpowiedzi

Administrator

Imię:
W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.]

Co nowego wprowadziłbyś do redakcji? 

Przykładowa praca [link]:

@ Kobieta @ Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Imię: Parycja
Doświadczenie: Posiadałam już tutaj range Redakora, ale z powodów osobistych musiałam zrezygnować. A, że teraz posiadam dużo wolnego czasu, chcę pomóc i do czegoś się przydać. 
W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.] Myślę, że w każdej kwestii mogę się sprawdzić.

Co nowego wprowadziłbyś do redakcji? : Jakoś nad tym nie myślałam, bo dość dużo rzeczy już jest, a co za dużo to nie zdrowo.

Przez Zosia,

Przyjęta!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Milena
Doświadczenie: Byłam już tutaj redaktorem, podobało mi się to, ciągle się uczę dlatego chciałabym spróbować jeszcze raz.
W czym najlepiej się czujesz? [wywiady, gazetki, serie, artykuły, recenzje itp.] : Spodobało mi się prowadzenie wywiadów i chciałabym się dalej w tym szkolić aby było coraz lepiej.

Co nowego wprowadziłbyś do redakcji? : Nie myślałam o tym ale jeżeli wpadnie mi coś fajnego do głowy to postaram się to zrealizować :D 

Przez Zosia,

Przyjęta na okres próbny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.