Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Redaktor] Olivia ^.^


O l i v i a ^.^

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Olivia
Wiek: 17
Doświadczenie: byłam redaktorem na innej sieci, lecz ona została zlikwidowana. Tworzyłam różne posty typu quizy, zagadki itd.
Kilka słów o osobie: Jestem miłą i pracowitą osobą, jeśli mam coś do zrobienia nie zostawiam na ostatnią chwilę tylko zaczynam od razu powoli, by móc w razie czego coś poprawić. Sumiennie podchodzę do swoich obowiązków i przestrzegam regulaminu. 
Przykładowe pracę: nie jestem w stanie teraz podać linka bo tamta sieć upadła :/ ale postaram się jak najszybciej coś pokazać ze swojej strony :D
Kontakt: steam, fb, snap, insta, forum 

 

 

ps. MIałam już tu konto https://csowicze.pl/profile/44419-oliwiaa/ lecz zapomniałam danych i prosiłabym o usunięcie tego konta

Edytowane przez O l i v i a ^.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii aktualnie jestem neutralny ze względu na brak jakichkolwiek informacji dodatkowych, podanie samo w sobie jak na redaktorkę jest słabe nie oszukujmy się, wiek mi się podoba strasznie jest on kompetentny z posadą o jaką się starasz i ubiegasz, doświadczenie na razie nie wypowiem się póki nie zobaczę prac o których mowa w podaniu. Moja opinia jest w tym momencie nie zmienna jeżeli prace zostaną dodane będę jak najbardziej na tak, nie czuj krytyki w swoją stronę z mojej strony w żadnym wypadku, mój wpis ma na celu odnieść się bezpośrednio do podania.

 

Pozdrawiam 

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy tak skontaktuj się ze mną na pw odnośnie połączenia konta.

 

Co do podania, redaktor to nie jest aż tak bardzo wymagającą grupa jak Moderator. Szczególnie, że sam rozpocząłem od redaktora kiedyś w ciągu jednego dnia otrzymałem szansę zatem jak najbardziej, jestem za okresem próbnym 7 dni, liczą się chęci i pomoc.  A co zrobi Pani Zosia to zostswiam decyzję jej. KC Sysia 😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za daniem szansy

 

+ wygadana i pyskata wiecznie ma coś do powiedzenia

+ Wiek

+ przyda się do Redakcji i może nie będzie takiego zapierd...lu jak jest 

- podanie słabe bejbe

- aktywność no przecież nie dawno się zarejestrowałaś 

Da się wszystko nadrobić a myślę że nie zawiedzie ta smerfetka więc Sysia bierz ją na próbę 

 

 

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, na okres próbny można dać:

 

+ wiek

- inne wymogi

+ chęć pomocy dziewczynom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie