Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Siemanko z tej strony Suso :DD


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Siemano z tej strony SUSO, mega mi się spodobało u was na serwerkach więc postanowiłem zostać na dłużej :D Coś o mnie: 
Mam na imię Kuba mam 17 lat i mieszkam w Sandomierzu,

 

Uczęszczam do 1 klasy liceum.

 

Piłka nożna jest moją największą pasją i gram w nią odkąd pamiętam :D Aktualnie gram w lidze makroregionalnej u-19; :D (bardziej wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi) Moim kolejnym hobby są gry komputerowe a szczególnie Counter Strike, w 1.6 spędziłem 4k godzin natomiast w CS:GO 5500, niestety nie mam tego na jednym koncie ponieważ często postanawiałem już kończyć z grami i sprzedawać swoje main  konta ale za każdym razem jednak wracałem i nabijałem godziny od nowa na innym koncie.

 

Jestem osobą miłą i wyrozumiałą. Staram zawszę znaleźć wyjście z problemu i przekazywać tą wiedzę swoim podopiecznym. Jestem cierpliwy punktualny, są te cechy które najbardziej cenie sobie u ludzi. Uważam się za osobę kreatywną, która potrafi stworzyć coś z niczego. Zawszę dążę do swojego celu i ponoszę odpowiedzialność za swoje czyny. 

 

W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi oraz dużo fotografuję, aby podnieść swoje umiejętności w tej technice. Interesuję się również kinematografią, dlatego też oglądam wiele filmów i szczegółowo dopatruję w nich ujęcia, kadry, efekty specjalne, aby w przyszłości móc stworzyć coś podobnego. 

 

Z gatunku filmowego najbardziej lubię filmy o tematyce gangsterskiej m.in: 

 

-"Ojciec Chrzestny" reżyserii :Francis Ford Coppola 

 

-"Chłopcy z ferajny" reżyserii: Martin Scorsese 

 

- "Człowiek z Blizną" reżyserii: Brian De Palma 

 

Jest to moim zdaniem czołówka filmów tego gatunku. 

 

Jak już wcześniej wspominałem od 8 miesięcy pracuję w programach graficznych m.in Corel Draw oraz Photoshop. Bardzo chciałbym aby w przyszłości połączyć ten kierunek z moją karierą zawodową. 

 

Jestem również ogromnym fanem muzyki, nie potrafię wybrać jednego ulubionego typu oraz utworu, uwielbiam słuchać wszystkiego co wpada w ucho ;D 

 

Nie jestem typowym graczem, który 3/4 swojego czasu poświęca komputerowi. Staram się raczej większość czasu spędzać na świeżym powietrzu.
Spotkacie mnie najprawdopodobniej tylko na serwerze: 5MAPS  
Pozdro i do zobaczenia na serwie!! :D 
Edytowane przez suso

19198579_642503045939490_645686027_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie