Skocz do zawartości

Zablokowane [Grafik] kML


kML

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kML
Imię: Kamil

Wiek: 22
Jakich programów używasz do grafiki?: Adobe Photoshop CC, Illustrator
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Myślę, że do paru godzin dziennie. No ale wiadomo to kwestia dyskusyjna, nikt nie jest w stanie nigdy dokładnie określić ile będzie siedział na forum. Wszystko często zależy od sytuacji dnia, innych obowiązków.
Opisz siebie: Imię znacie, wiek znacie, co mogę Wam jeszcze powiedzieć... Mieszkam w małopolsce (okolice Krakowa). Interesuje się sportem, głównie to kolarstwem, piłką nożną i koszykówką.Tak jak większość tutaj, lubię również pograć sobie w gry, głównie to FPS'y (CS:GO, Tom Clancy's: Rainbow Six Siege, czasami powracam z sentymentu na serwery 1.6), RPG'i.  A poza tym, no to jestem ogólnie pozytywną osobą, z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie.
Dlaczego akurat Ty?: Przede wszystkim dlatego, że jeśli już podejmuje się jakiś obowiązków to zawsze wykonuje je sumiennie. Co za mną przemawia jeszcze, to na pewno doświadczenie. Rolę Grafika pełniłem już dosłownie na dziesiątkach serwerowni w ciągu mojej wieloletniej ,,kariery" w CS'a. Nie było ze mną nigdy żadnych problemów w związku z tym że jestem bezkonfliktową osobą. Grafików nie ma za wielu z tego co widzę, więc myślę że jedne ręce więcej do pomocy nie zaszkodzą i wpłyną na zdrową rywalizacje na tej randze.
Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?: Nie jestem żadnym profesjonalistom, nie będę robił z siebie ,,Boga Grafiki" jak często niektórzy mają w swym zwyczaju. Grafikę robię czysto hobbystycznie od paru (lat, z dużymi przerwami) z dużymi przerwami bo mnie to cieszy, dlatego oceniam swoje umiejętności na takie 5,6/10.
Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3): Moje prace poniżej.

Kontakt: Forum, Steam, GG, FB, TeamSpeak - do wyboru do koloru.

 

ISHKCEz.pngmkmy9Kp.png

sbC17k2.pngkOKo8DB.png

e2hWpDp.gif


 

Edytowane przez kML

Bez-nazwy-3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podanie mało estetyczne, mogłeś bardziej się postarać

2.Jak na prae lat zabaw z grafiką dodanie tylko napisów do grafiki i parę png jak lingarda i herb

3.Nie spełniasz wymagań ;d 

 

Na nie!

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Nie:

 

  • - brak aktywności w dziale grafiki (wymagane)
  • - brak 30 postów (wymagane)
  • + przyjemne dla oka prace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym... 

 

- aktywność

- wymagania

+ wiek

+ przydałby się grafik

 

Powodzenia 

Edytowane przez I m Criminal

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Przyjmuję Cie na okres próbny. Jeżeli pojawi się jakieś zlecenie to bierzesz je od razu ;)

Myślę że nie pożałuję tej decyzji, a posty masz sobie jak najszybciej nadrobić.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie