Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Admina Misiek


Uchiha Itachi

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Senku

Nick oskarżonego: Misiek

IP/SID oskarżonego: znacie ma wkoncu admina 

Data i godzina zdarzenia: z 5 min temu?

Dowody: https://www112.zippyshare.com/v/gGK5lDTU/file.html

Opis sytuacji: Admin ten jest niekompetentny. Nie wywiazuje sie z obowiazkow swoich olewa to faworyzuje graczy naduzywa admin saya "y@@"
Pisze mu na u@ ze gra cziter to on pisze mi ciagle na Y@@ ze niby czysty a nawet nie wbil na specta mało tego napisalem na forum ze typek gra na aimie
na nsie nick "JaOdpalony?" to on mi pisze "rozpisz demko" moim zdaniem admin nie powinien tak postepować wzgledem gracza tylko jak ma zgloszenie 
powinien wejsc na specta i sprawdzic gracza mimo iz nagle gracz zaczal grac na steam a nie na ns'ie. widac ze owy gracz topke wbija na nsie na haxach 
a jak admi jest to wbija na steam. demko z HLTV wszystko wyjasni z ostatnich 2 mapek. mogę je dostarczyc do skargi jeżeli jest taka potrzeba. 
Widac to tez ze admin zamiast odpisywac normalnie to spamuje na y@@ olewa moje zgloszenie na u@ i obraza mnie od "placzkow" takze prosze o degradacje owego admina 
z tej funkcji bo jest wielu innych bardziej kompetentnych osob na jego stanowisku co nie postepują tak z graczami i nie poniżają ich na serwerze. 
Prosze o wyciągnięcie srogich konsekwencji dla niego bo to nie pierwsza jego akcja co olewa u@ i woli grac i olewac swoje obowiązki. 
Skarge nie pisze dlatego że bana dostalem bo może i mial racje ze obrazilem go ale poniosly mnie emocje po olewaniu tylu zgloszen i tym ze woli grac niz sprawdzac graczy. 
dowody w ssach w winrar. Ewentualnie demko z HLTV na owego admina i gracza Ja Odpalony co oczywiscie postaram sie rozpisac je i udowodnic to ze na aimie gral na nsie.



@@@Edit: tutaj demko z kompetencji admina ktory zamiast reagowac na U@ i sprawdzić typka to pisze ładnie to rozpisz demko +1 dla takich "kompetentnych adminow" 

https://www114.zippyshare.com/v/cIHudu5n/file.html


 

 

@@@Edit2: Aha i ta skarga jest na temat twojej kompetencji jako admina i tego co robisz jako admin i jak sie odzywasz do graczy "idz na forum demko rozpisz" bo tobie sie sprawdzac gracza nie chce. Demko co do twojego zachowania dodalem do tematu... Reakcja twoja na zgloszenie na u@ jest karygodna. W sumie sam sie nie popisalem kultura ale po prostu emocje mnie poniosly pod wzgledem twojego olewania obowiazkow i tego jak potraktowales mnie zglaszajacego Ci gracza na u@ co widac po ssach ktore wstawilem... "idz na forum demko rozpisac" to nie jest odpowiednie zachowanie wobec admina wzgledem gracza powinieneś jako admin wysluchac zgloszenia i wejsc na specta. I dziwne ze zaraz po tym jak wybuchlem zloscia na Ciebie i twoje obowiazki ze nic nie robisz dostalem bana na 30 minut i po tym ten gracz dostal ss'y... Przypadek???? czy moze poczucie winy by skarga byla udokumentowana bo Ci napisalem ze skarge napisze na forum na Ciebie. I moze pod tym wzgledem zbanowales owego osobnika ssami by bylo widac ze niby cos robisz na serwerze. Zreszta nie mi to oceniac swoja kultura tez sie nie popisujesz jako administrator serwera csa 1.6.... Zostawie ta sprawe do rozwiazania opiekunowi serwera bez zbędnych słów dowody sa logi z serwera również ale nie chce tez by byla sytuacja ze to admin ktory lize du*e innemu adminowi / moderatorowi forum badz kazdej innej osobie na sieci majaca wyzsza range to sprawa zostanie zamieciona pod dywan bez zadnych konsekwencji dla admina za to jak traktuje graczy. Zaden z adminow nigdy tak mnie ani innego gracza nie potraktowal lekcewazaco pod wzgledem zgloszen na U@ by na forum isc i demko rozpisac. Ani Dami ani lolcia czy Ciasteczkowy kazdy z adminow trzyma kulture na wodzy i pomaga kazdemu z graczy u Ciebie widac jedynie nabijanie topki a nie pomoc innym graczą. Tyle w temacie ode mnie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Itachi nie wiem co ty za bzdury wypisujesz, akurat odkad pamietam tego gracza od poczatku g ra u n as tylko na stimie, nie grał na nsie.

 

Po drugie ty nie jesteś od oceniania tego, czy jestem kompetentny czy też nie, ledwo zdążyłem wejść na serwer a dostałem x wiadomości na u@, tyle że nawet nie zdązyłem przeczytać wszystkich i nagle zaczął sie wielki płacz, ze jestem niekompetentnym adminem, ze kto mi dal flagi, ze co ja odpi***alam, ze czemu nie banuje itp

 

Tak jak Ci powiedziałem, nie Ty jesteś od tego żeby mi mówić kogo mam banować a kogo nie, jeżeli chodzi o gracza to tak napisałem mu zeby go sobie rozpisał, bo tak było by najlepiej zamiast płakac mi i spamować na u@. Napisałeś raz na sb i miałem to na uwadze nie wiem po co zaczeliście bezsensowną kłotnie.

 

Napisałem też, że jest czysty ale to tylko dla świętego spokoju bo akutalnie patrzyłem na innego odpała jak byś nie zauważył, ale ty przyczepiłeś się tylko do tego jednego konkretnego, bo cię zabijał. Śmiech na sali.

 

Jak dla mnie skarga bezpodstawna.

 

Ogólnie to jestem wręcz w szoku, na temat kłamst wyssanych z palca przez Ciebie i wragusia, dobrze że demo nagrywa serwer każdemu z osobna to w razie potrzeby nie będzie problemu zweryfikować kto mówi prawdę ;]

 

Pozdrawiam

 

@Edit bo nie doczytałem co tam nabazgrałeś.

 

"To nie pierwsza taka sytulacja" nie dalej jak 5 dni temu gralismy razem na serwie wraz z ts i nic Ci nie przeszkadzało, tak więc poprosze przypomnij mi jakąś inną moją "kulawą" sytułacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jestem Wragus i nie mów na mnie wraguś bo jest do dla mnie obraźliwe 

Po drugie mam wycinek z konsoli jak obrażasz mnie i innych od stulejarzy i gracza senku że jest spłakany może to ty powinieneś dostać bana za obrazanie a nie ja

 

 

 [Silver Elite Master] *DEAD* Wragus :  misiek wstydzil bys sie tak do kobiety mowic

[CSowicze] Teraz gramy : Raven & Kreyn - 1995 (Extended Mix)
[DD2] JaOdpalony? Zostal najlepszym graczem rundy [3 fragow w tym 1 HS]
[Gold Nova II] *DEAD* RAD :  jezu ale bym sie ponapierdalal tako z nudow

[*SVIP*] [Gold Nova II] *SPEC* Misiek :  kolejny

DA K1nG | sekioWow~ killed Eiqu with awp
Runda zostala zakonczona - System sprawdzil druzyny
[*SVIP*] [Gold Nova II] *SPEC* Misiek :  ona wam w bani najebala

[*SVIP*] [Gold Nova II] *SPEC* Misiek :  xd

[*VIP*] [Silver IV] *SPEC* Anka :  no no :D

*** Natalia . killed pioter with a headshot from ak47 ***
[*SVIP*] [Gold Nova II] *SPEC* Misiek :  stulejarze

Natalia . killed JuLiA with ak47
[*VIP*] [Silver IV] *SPEC* Anka :  oczywiscie :D
<17:51:37> "Anka": [*SVIP*] [Gold Nova II] *SPEC* Misiek :  Anka pozdrow

[*SVIP*] [Gold Nova II] *SPEC* Misiek :  splakanego

 

Edit: Ale jednak jest to obraza jeśli chodzi o drugą rzecz i jako admin nie powinieneś się tak odnosić do innych graczy plus jeszcze jeden wycinek z konsoli co Ance odpisałeś


[*SVIP*] [Gold Nova II] *SPEC* Misiek :  twoje zdanie to mi kolo wiesz czego

[*VIP*] [Silver IV] *DEAD* EuroSport-Tactics-One. :  xD

[*SVIP*] [Gold Nova II] *SPEC* Misiek :  lata

Edytowane przez wragus

%E2%98%85%E2%98%85%E2%98%85%E2%98%85.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt z sytuacji:

 

@ misiek223jako admin powinieneś reagować na zgłoszenia czy gracz był zgłaszany wcześniej czy też nie. Może akurat myśli, że admina nie ma i się odpala. Dodatkowo ostrzegam Cię słownie bo to pierwsza Twoja taka sytuacja dot. spamu na say@, nie nadużywamy go i nie służy on do pisania pomiędzy sobą, możesz używać opcji amx_psay by do kogoś na pw napisać z informacją. 

 

@ Uchiha ItachiZa takie wyrażanie się do graczy czyt. admin nie zdziwiłbym się jakby misiek w ogóle CI nie odpowiadał i nie reagował na u@. Następnym razem wątpię, że potraktuje Cie tak łagodnie ale swój błąd zrozumiałeś w ten sam dzień :) 

 

Dodatkowe informacje: Admin otrzymuje tylko i wyłącznie słowne ostrzeżenie z informacjami ;)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie