Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie


Trikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Trik ︻芫══一
IP / Steam ID*:https://steamcommunity.com/profiles/76561199026224887/
Admin banujący: RadzioKR
Data i godzina otrzymania bana*03-17-20 08:26
Runda: 2:4 
Serwer*★ [MIRAGE] ★ CSowicze.pl ::: !freevip - !ws ...
Powód: Gra na wspomagaczach
Link do demka*
Wycinek z konsoli*: nie posiadam ponieważ wyszedłem z gry 
Krótki opis sytuacji*: Grałem sobie po stronie  TT  weszłem sobie shortem na b za biłem 2 na short i słyszałem scope AWP  na apsach i zabiłem go była to może troche cziterska akcja ale chyba każdemu się zdarza zagrac jakąś fajną akcję.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

@ Admin CS:GO [Only Mirage]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gracz miał wh w poprzednim meczu zawsze wiedział gdzie jestem chociaż przez połowę mapy chodziłem na shift raz strzelił do mnie przez ścianę na łączniku za schodami gdy perfidnie wychylił na mnie wcelowany i w tedy napisałem że idę spać i poszedłem na specta sprawdzić go i kilkukrotnie strasznie dziwnie wychodził wcelowany lub były sytuacje które wyglądały jak by patrzył przez ściany a werdykt był oparty w szczególności na 2 akcjach na początku następnego meczu gdy w 3 rundzie biegł w pałacach i niczego nie sprawdzając perfidnie wychylił wcelowany w głowę przeciwnika stojącego przy schodach, nie sprawdził kanapki ani schodów lub górnego drewna np tylko wcelowany wybiegł w gościa stojącego przy schodach a następna akcja była pod koniec 4 rundy gdy zabił 2 graczy i został jeden z awp w pałacach na b stał on po lewej stronie i gdy trik wychylił on strzelił trik też ale nie trafił następnie zawodnik ct przeniósł się do prawej strony pałaców na shift a trik wyleciał wcelowany w jego głowę.

To jak dla mnie powinno wystarczyć i według mnie chociaż próbował się kryć co mu dobrze wychodziło bo już nie jeden raz go sprawdzałem jak i myślę że inni admini również to czasem miał akcję gdzie się zapomniał. 

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

03:18 - 03:21 na pewniaka wcelowany w model

04:18 - 04:23 celujesz już wcześniej w model, nie sprawdzasz nic tylko wylatujesz w niego, po czym flik myszką na ninję ale nie grasz typowo try hard :D odpuszczasz go

6:00 - 6:16 shorta lecisz na pewniaka, momentami na shifcie bez żadnego infa wiesz że jest ich tam 3, następnie ten pick w aparty, racja najpierw go widziałeś po czym nie widzicie siebie i mogliście zmienić pozycję milion razy ale Ty wiesz dokładnie gdzie on jest :D

 

poza tym niezły backtrack

 

@ Wulfgard @w-rumcajsjumper.gif RumcajsJumper  proszę o ukaranie admina @ RadzioKR za brak rozpiski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie