Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Odwołanie


M4ksym

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: M4ksym Csowicze.pl
IP / Steam ID*:  85.221.148.25
Admin banujący:  @ Pawcio02
Data i godzina otrzymania bana*: około 14:10
Runda: 5 chyba 
Serwer*: 137.74.5.146:27015 
Powód: Obraza graczy i admina 
Link do demka*: nie mam i może to i lepiej 
Wycinek z konsoli*: You have been banned by this server, check http://CSowicze.pl/ for more info.
Krótki opis sytuacji*: Generalnie to zaczne od tego ze mam ku********o kaca i spałem łącznie z 5 godzin ale to mnie nie usprawiedliwia, więc chciałem przeprosić admina ez♛, RadzioKR oraz graczy których obraziłem (jakiś jeden był taki dzieciak GameSuperYoutube chyba) Bardzo żałuję bo teraz jest ten wirus śmieszny a Csowicze to najlepszy serwer na świecie a nie można z kwadratu wychodzić to chociaż chciałem sobie pograć w te wolne z najlepszymi adminami oraz graczami jakich kiedykolwiek poznałem ! Jeszcze raz bardzo przepraszam i chcę upewnić was czytających że na pewno się zmienię.

 

Ps. Wolfgard dodasz do znajomych? Wyśle ci tego nudeska co chciałeś (Alienowi też mogę)

 

Wierszyk odemnie do @ Pawcio02

 

Eziu mój kochany
wiem że jestem zj3bany
admina praca trudna
oczep mnie z g0wna 
bana dostałem
bo zasługiwałem
lubie cie bracie
zwłaszcza jak moja matka
skacze ci na kut@sie
jesli unbana dostane
nogi bedziesz miał wycałowane
adminem jestes najlepszym
mam nadzieje ze ostatecznym (chodzi o to zeby cie nie zmienili xD)
lubie dostawac oznaczenie
oraz nicku zmienienie
lubie z wami gadac
i czasem noz wam w plecy wkladac
czasem nie mozecie wytrzymac ze smiechu z mojej nieudoli
ale gram z wami bo od walenia juz mnie kut4s boli. 

Kocham Cie @ Pawcio02

Edytowane przez M4ksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sprawiedliwie cię oceniłem. Wielokrotnie cię prosiłem o kulturę, ale zacząłeś mnie wyzywać. Nie będę cytować. Dostałeś wiele mut'ów i to nie pomogło więc użyłem innych środków. Każdy ma prawo mieć gorszy dzień, ale to było już chamstwo. W ciągu 5min pokazałeś mi jaki jesteś naprawdę. Decyzja o dalszym postępowaniu z tym faktem na szczęście nie należy tylko do mnie. Choć ładnie się wypowiedziałeś i myślę, że można skrócić tobie tego bana. Pozdrawiam. (Jak wrócisz na serwer to obiecuję, że będziesz surowiej (ale sprawiedliwie, zgodnie z wszelakimi zasadami) oceniany, bo przyznam, że za surowy to ja nie jestem.) @ Wulfgard @w-rumcajsjumper.gif RumcajsJumper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety.png

Całą tą sytuację dobrze znam, niejednokrotnie pokazywałeś też swoją kulturę na poziomie zatem złagodzeniem kary będzie opuszczenie jej z 7 dni na 24h. 

Oby to było ostatni raz.

Buśka 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie