Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Jessa, Dami


QualleN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:QualleN

Nick oskarżonego:Jessa, Dami (nie wuem od kogo dostalem kicka, ale podejrzewam Jesse po tym cos ie stalo)

IP/SID oskarżonego:Wiecie kto to jest 

Data i godzina zdarzenia:~19.00 dn, dzisiejszego

Dowody: https://www88.zippyshare.com/v/ARkrssMh/file.html

Opis sytuacji: Zaczelo sie od tego ze skomentowalem gre jednego goscia po czym zostalem przez niego wyzwany. Odpisalem mu to samo po czym JA dostaje kicka pt. Ogarnij sie.

Wracam szybko na serwer zeby ogarnac o co chodzi p czym patrze w tabele i widze ze statystyki goscia ktory wyzywa sie nie zmienily, odnosze wrazenie ze dostalem kicka za bycie wyzywanym XD

 

Pare sekund pozniej Jessa wjezdza na czat z tekstem typu "czego sapiesz". Mimo tego ze nie bylo to do mnie to chyba nie wypada pisac tak do graczy bedac adminem. 

Nie byl to pierwszy raz gdy widzialem takie sytuacje ze strony Jessy ale na to dowodow nie mam bo nie dotyczylo to mnie. Ale skoro w koncu trafilo na mnie mysle ze mozna poruszyc ten temat.

Swiadkow paru bylo w czym jeden z graczy stanal po mojej stronie.

Jezeli pomylilem admina ktory dal mi kicka to przepraszam ale nie bylo informacji kto kickowal, a bylo dwoch adminow.

Chodz sie sprawdzic !

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tekst "czego sapiesz" nie był skierowany do Ciebie tylko do gracza o nicku @ snaks, jeżeli nie wiesz do kogo najpierw się dowiedz a potem oskarżaj mnie, że było to skierowane do Ciebie! Nie znasz sytaucji między mną a tym graczem, więc się nie wypowiadaj, a daj załatwić mi to i jemu między sobą, kolega snaks chyba wie o co mi chodzi.

 

 

Co do Twojej sytuacji, dostałeś kika ode mnie owszem, ponieważ wyzwałeś gracza, dlaczego akurat Ty? Ponieważ nie widziałam, żeby inny gracz coś innego napisał złego w Twoim kierunku bo akurat grałam, a to co napisałeś Ty akurat widziałam bo wtedy padłam.

Owszem proszę o obejrzenia demka z mapy :) 

Poza tym nie byłam jedynym adminem na serwerze bo była chyba wtedy @ Lolitka :3 i @ Dami:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, QualleN napisał:

Pare sekund pozniej Jessa wjezdza na czat z tekstem typu "czego sapiesz". Mimo tego ze nie bylo to do mnie to chyba nie wypada pisac tak do graczy bedac adminem.

Zaznaczylem ze nie bylo to do mnie. No niestety ja nie widzialem do kogo to bylo akurat pisane i nie zauwazylem zeby ktos inny na to opowiedzail bo akurat gralem :) 

A co do kicka "trzeba bylo najpierw sprawdzic kto wyzywa a potem kickowac" 

 

Chodz sie sprawdzic !

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mrs.Jessa napisał:

dostałeś kika ode mnie owszem, ponieważ wyzwałeś gracza, dlaczego akurat Ty? Ponieważ nie widziałam, żeby inny gracz coś innego napisał

Skoro nie znasz sytuacji do końca to jak możesz podjąć jakiekolwiek działania.

 

3 minuty temu, Mrs.Jessa napisał:

Po pierwsze tekst "czego sapiesz" nie był skierowany do Ciebie tylko do gracza o nicku @ snaks,

Nie przypominam sobie o owej sytuacji. Dla jasności grająć w csa bardzo mało czytam czat chyba ze go sam osobiście używam do sprawdzania statystyk.

 

snaks-Recovered.png.f4e076792b5133592a38679345d757ed.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QualleN Kick za wyzywanie dostaje każdy po kolei , nie ważne jest czy komus odpowiadasz czy po prostu sam piszesz to do innego gracza . Jeżeli graliśmy wszyscy a ktoś zobaczyl akurat twój wpis nie rozumiem po co wogole ta skarga :) jeżeli ktoś Cie obraza zawsze możesz napisac do nas w zgłoszeniu a nie komus odpowiadać w ten sam sposób . co chwila jest komunikat z zawezwaniem do "kultury" i jeżeli ktoś się do tego nie stosuje leci kick . Nie ważne kto dał Ci kicka dostałeś go zasłużenie . Byłem obecny i potwierdzam wpis @Mrs.Jessa .

sygnatura dami.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dami napisał:

co chwila jest komunikat z zawezwaniem do "kultury" i jeżeli ktoś się do tego nie stosuje leci kick . Nie ważne kto dał Ci kicka dostałeś go zasłużenie .

Właśnie, najpierw upomnienie a dopiero jak ktos siuę nie stosuje to kick :D

 

snaks-Recovered.png.f4e076792b5133592a38679345d757ed.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kick za wyzywanie dostaje każdy po kolei , nie ważne jest czy komus odpowiadasz czy po prostu sam piszesz to do innego gracza ." To ciekawe bo wydaej mi sie ze tamten nie dostal tego kicka. 

7 minut temu, snaks napisał:

Skoro nie znasz sytuacji do końca to jak możesz podjąć jakiekolwiek działania.

 

 

Chyba jak narazie jeduna sesowna wypoweidz

Chodz sie sprawdzic !

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QualleN proszę o czytanie ze zrozumieniem . Napisalem ze akurat twój wpis zobaczyła Jessa .  Ja widziałem upomnienie od Lolitki i później kicka od Jessy . I szczerze powiedziawszy skoro tamten wyzywal i nie dostał kicka mogło to nam umknąc . Wiadomo grając czy sprawdzając jakiegoś innego gracza nie wszystko na chat się przeczyta . 

sygnatura dami.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe bo zdazylem tylko raz cos napisac i po 15 sekundach kick. Widze ze szybko reagujecie, tylko szkoda ze nie na to co potrzeba.

 

I nawet Jessa powiedziala ze "nie znam sytuacji to mam nie komentowac" po czym sama nie znajac sytuacji interweniuje ? Hello hipokryzja 

Edytowane przez QualleN

Chodz sie sprawdzic !

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dami napisał:

skoro tamten wyzywal i nie dostał kicka mogło to nam umknąc . Wiadomo grając czy sprawdzając jakiegoś innego gracza nie wszystko na chat się przeczyta . 

Jestem tego zdania że albo robisz jedno a konkretnie albo wszystko na raz i na odpierdziel.

 

snaks-Recovered.png.f4e076792b5133592a38679345d757ed.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety.png

Temat zamykam z powodu nadmiernego spamu @w-rumcajsjumper.gif RumcajsJumper  @ I m Criminal proszę zająć się tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie, racji ma każdy z Was trochę lecz @ QualleNnie możesz winić admina za to, że kicknął tylko Ciebie za to co zauważył. Admin to nie bot lecz również gracz, jak był w grze i to raczej logiczne jest to, że zareagował na to co widział. Kieruje się tylko co do kicka bo do tego jest skarga.

 

Skarga jest pół na pół słuszna lecz admin tak czy siak jakby chciał to by nie ocenił sytuacji a jakby Tobie nie dał kicka to by ktoś inny napisał skargę, że zostaje obrażany przy adminie a on nie reaguje :) Mam nadzieje, że wiesz o co chodzi.

 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie