Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Miłoszek


666Apostol

Rekomendowane odpowiedzi

Owy admin będąc na serwerze , rozmawia sobie przez całą rundę na mikro z Mloda (to , że z nią rozmawia to spoko , tylko ze przeszkadza innym w grze) od tego jest TS z tego co wiem , a gdy już Mloda napisała mu , żeby już się zamknął bo przeszkadza innym powiedział: "a co mnie to interesuje , ja tu jestem adminem i będę robił co mi się podoba" takie zachowanie chyba nie pasuje do admina , po chwili wyszedł na tego ts'a , ale wrócił i oznajmił , że się nie zamknie bo uciekła mu z ts'a (szczerze mało mnie to interesuje) , a po 2 admin tak skupił się na rozmowie z w/w użytkownikiem , że zapomniał że na serwerze trzeba robić cele mapy i kilka razy ich nie wykonywał (więc nie przestrzega regulaminu)

Bardzo proszę o jakieś upomnienie dla admina , bo chyba nie pasuje takie coś do kogoś kto ma serwer reprezentować?! pozdro @ Admin CS 1.6 [DD2+GO MOD]

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sprawa zostanie zbadana.

Poproszę godzinę zdarzenia.

* Sprawa zbadana. Admin odbył ze mną rozmowę dyscyplinarną jak i dostał upomnienie.

Dziękujemy za zgłoszenie incydentu. Będziemy mieli "oko" na podobne zachowania owego admina.

A dla przestrogi innych ponieważ taki incydent miał miejsce po raz pierwszy ale i ostatni. Następnym razem takie jak i podobne zachowania będą karane degradacją dla dobra serwera i poprawy komfortu gry innych użytkowników serwera.

Edytowane przez TrapBass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie