Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dodanie.


BialY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co zmienić co dodać:

-Dodać klasy dla ludzi które będa posiadać więcej armora, będą szybsze itp (to już zależy od właścicieli)

-Dodanie /vm (vip menu) na kupowanie modów  za AP takich jak sniper,assasin nemesis i survivor  cena takiego moda zależna od Was

-Jeżeli mamy vipa na serwerze a on dodaje mam dodtkowy skok to jeżeli zostaniemy zarażeni proponuje aby ten vip tez mił dodatkowy skok na klasie która wybierze (pomijając klasę z 3 skokami) bo to jest ograniczona mobilnośc dla zm przykład gosciu na survie ma long juma i dodatkowy skok bo jest  humanem ja jako zm grając klasa dla vipa co ma grawitacje co 20 skund nie byłem wstanie go dogonić..

-Dodać info co kontkretnie lvl dodaje nam, bo nie wiemy o nim nic.

-Zmienić klasie Stin Finger uzycie gratiwacji z E na F bo z E koliduje nam z spadochronem

-Dodanie nowych super itemów dla vipa (jakieś bronie działka itp opcjonalne)

-Bomby odrzucające zmienienie tego aby co 3 resp dostawać ta bombę lub co resp mieć 1/3 szanse na nią, bo jak zostajemy sami bo mamy ekran powykręcany o 160 stopni.

-Zmienienie właściwości noży pod komenda /knife, zmienienie broni vipa na młot dodanie mu aby mógł odrzucać wrogów (piła jest bezużyteczna)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- po co dodawać coś co jest praktycznie na każdym serwerze? 

- kupowanie modów już było , w obecnej sytuacji nie ma jak tego zrobić bo mod musiał by kosztować 350-400 ap co jest bez sensu 

-2 skoki na klasie vip/premium zbyt op odpada 

- cały czas jest info na temat co lvl nam dodaje wystarczy wpisać info swój nick i wszystko wam się wyświetla :)

- bez przesady więcej z tym zachodu niż korzyści spadochronu raczej rzadko się używa na zombie 

- taaa , później dodamy samoloty , czołgi a na koniec bombę atomową są dwie dobre bronie za 80 ap I to jak na razie wystarcza 

- odpada po to są bomby żeby zombie miały jakiekolwiek szanse a odrzucanie po całej kampie nie jest problemem 

- Piła ma wszystkie atrybuty noży 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vaslij napisał:

Jestem na Nie

Klasy humanów to ma być zombi plag a nie jakieś zombi EXP czy coś

na nie bez sensu albo skoki na klase masz tam jedną klasę co ma aż 3 skoki to po co to wprowadzać?

 

No dokładnie, to jest zombie pleague, a nie jakiś zm exp.

To ma być napierdalanka antykonfident czaisz, wchodź do kampy kupujesz bezlik ammo, norecoil, 2, 3 miny i Jedziesz z tematem.

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie