Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Przeanalizowanie sklepiku.


H4ttory

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż chodzi o to, by przeanalizować co nieco sklepik.

Proponował bym, zamiast co rundę mieć bezlik ammo, wprowadzić za to 3 miny.

Ostatnio dużo osób gra po 20, jedna mina nie wystarcza, lecz jeżeli położymy 2, 3 miny będziemy mieli większą szansę na przetrwanie.

Myślę, że było by lepiej gdyby bezlik ammo w sklepiku mógł by się znaleźć o kwocie.

-50 PLN.

rozrzut-

-20 PLN, 50 to trochę za dużo.

Możliwość tylko 3 razy kupienia Armora.

Armor koszt-

7 PLN.

Bazooka-

40 PLN.

AK47 gold 2x Obrażenia.

M4A1 Srebrne 1,5x Obrażenia.

złoty Deagl 1,89x Obrażenia.

Pole siłowe mające trwające 15 sekund.

-6 PLN.

frosty, napalm, flara.

Frost-

2 PLN.

Napalm-

2 PLN.

Flara-

1 PLN.

Co to Pole siłowe?, Otóż chodzi o to gdy ją rzucimy, będziemy przez nią chronieni, przez co zm będzie od niej odpychało.

Serdecznie Pozdrawiam. 

H4ttory.

  •  

 

 

 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez H4ttory
Dodanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh gdybyś grał parę tygodni dłużej wiedział byś ze to co zaproponowales z grubsza mieliśmy , lecz już powoli każdemu się nudziło i postanowiliśmy nieco odświeżyć serwer dodając nowe rzeczy 

A co do cen w obecnym sklepie to jest optymalnie , wystarczy znaleźć osoby do wspólnej kampy i w takim połączeniu tylko bomba zarażająca może skończyć rundę :)

Temat do zamknięcia

 

Edit:  drogie ? 1 runda bycia zombie który wykonuje cele i ze zgonów parędziesiąt ap do zdobycia jest więc nie mówicie że drogo tyle w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Forza napisał:

Meh gdybyś grał parę tygodni dłużej wiedział byś ze to co zaproponowales z grubsza mieliśmy , lecz już powoli każdemu się nudziło i postanowiliśmy nieco odświeżyć serwer dodając nowe rzeczy 

A co do cen w obecnym sklepie to jest optymalnie , wystarczy znaleźć osoby do wspólnej kampy i w takim połączeniu tylko bomba zarażająca może skończyć rundę :)

Temat do zamknięcia

Tylko, że all drogie. :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na tak czemu by nie :) trochę droga kamizelka za 30 AP PLN. a jak by było za 6 ap PLN i max 3 armora na rundę. TO by była fajna sprawa jestem na tak.Trochę drogie te ceny XD a ja biedny jestem i nie mam co kupić :P 

Jestem na tak. A granty np. Frosty 5 ap to dużo może tak po dwa ape a światło za 1ap hm? 

Edytowane przez Vaslij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie