Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Prośba o ub


KAPELUCH123

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: El_Pistolero #9
IP / Steam ID*:
Admin banujący:  Japonska Sowa Transformers
Data i godzina otrzymania bana*: 13:55 07.03.2020
Runda: - 
Serwer*: DD2
Powód: 
Link do demka*: -
Wycinek z konsoli*:

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Japonska Sowa Transformers
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Obraza / Kultura.'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:19325971'
[AMXBans] Twoje IP: '193.19.165.223'
[AMXBans] ===============================================
Krótki opis sytuacji*:

Gram Gram parę rundek i widzę odpał gra gość lata na wh zgłaszam na  kilka razy + Emerytowany  Alko były opiekun na u@,  a  gość  pseudo adminek Japońska ma wywalone i gra z nim  0 reakcji...  ban na tydzień  ? chyba ci się coś poprzestawiało w główce... 

 

16299514-744911045663383-66516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zacznijmy od tego. Pisałem wam abyście go rozpisali bo ja tam zbytnio nic nie widzę. Twoja odpowiedź to:
LleGfPx.jpg
Olałem to bo po co mam tłumaczyć 30 razy to samo. A jak mapa się skończy wrzucę Ci demko jak obrażasz mnie od "cweli" potem po banie od "debili". 

ovTbFC9.png

@ Pistolero9Mało mnie interesuje do kogo byś to pisał. Jesteś zwykłym chamem - zero kultury a nie wspomnę o twoich prowokacjach w stronę innych. 
Wycinki pokazują tylko jak się zachowujesz na serwerze. Zresztą nie pozwolę sobie aby jakiś random co nie potrafi zrozumieć czegoś mnie od "cweli" wyzywał bo ma takie widzi mi się. 
Płacić za rozpiskę? Nie rozśmieszaj mnie. Z takim podejściem to możesz zaprzestać w csa grać bo to nie dla Ciebie.

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ShiNoTenshi. napisał:

A więc zacznijmy od tego. Pisałem wam abyście go rozpisali bo ja tam zbytnio nic nie widzę. Twoja odpowiedź to:
LleGfPx.jpg
Olałem to bo po co mam tłumaczyć 30 razy to samo. A jak mapa się skończy wrzucę Ci demko jak obrażasz mnie od "cweli" potem po banie od "debili". 

ovTbFC9.png

jak zapłacisz to ci rozpisze, ja nie mam czasu na rozpisywanie zgłosiłem tylko bo admin był skąd mam wiedzieć że to ty ? napisałem zdanie, jedno  dajesz wycinki z banów z przed miesiąca i na dodatek dostaje je na 1/3h a ty mi wlepiasz na tydzień... " UB TEAM 1.6"  beka xDDDDDDD 

16299514-744911045663383-66516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie