Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Strefy


H4ttory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wprowadzić propozycje o dodanie stref,  by była większa szansa na uciekanie przed zombie, np Bunny hopem jeżeli ktoś potrafi. Sądząc po waszym zombie pleague, dobrze się rozwija lecz brakuje mi jedynie tych stref, co bylo by mega super.

 

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Forza napisał:

Wszystko spoko ale czy wy widzieliście odrzut jaki human ma z broni? Szczególnie z pompy ? Żaden zombie bez wywalenia 30 ap cie nie zarazi 

I po co uciekać przed zombie skoro od tego są kampy i lm?

Ponieważ uciekanie się przydaje na różnych mapach, jeśli ktoś jest wyczynowcem i lubi  się np Bawić, bynnyhopowac. Robiąc strefy dalej polecimy, oraz Większa szansa na ucieczkę i o wiele lepiej by to ułatwiło graczom rozgrywki.

 

 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez H4ttory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Forza napisał:

Wszystko spoko ale czy wy widzieliście odrzut jaki human ma z broni? Szczególnie z pompy ? Żaden zombie bez wywalenia 30 ap cie nie zarazi 

I po co uciekać przed zombie skoro od tego są kampy i lm?

no ok  ale moze vipy {zombie} szybciej chodza od humanow tymbardziej na vipach wiec sgsy by sie przydaly w tym wypadku,

Edytowane przez wow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AntyKonfident napisał:

Jestem na nie, to jest ZM a nie jakiś serwer pod sgsy ;) 

 

Aktualnie 2 skoki na Humanie starczają do ucieczki + ze sklepu możesz kupić frosty za całe ap 

No nie wiem czy wiesz, ale to zm pleague, zresztą na wszystkich serverach są strefy, także dodaniem stref ułatwiło by to ucieczkę, bo jak uciekasz i robisz strefy to nie zawsze doskoczysz.

 

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, H4ttory napisał:

No nie wiem czy wiesz, ale to zm pleague, zresztą na wszystkich serverach są strefy, także dodaniem stref ułatwiło by to ucieczkę, bo jak uciekasz i robisz strefy to nie zawsze doskoczysz.

 

maxresdefault.jpg

Aktualnie niektóre serwery wyłączyły/zablokowały możliwość sgsów + dodały pkt w regulaminie o zakazie więc nie na każdym.  

 

Lypsen powinien się wypowiedzieć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AntyKonfident napisał:

Aktualnie niektóre serwery wyłączyły/zablokowały możliwość sgsów + dodały pkt w regulaminie o zakazie więc nie na każdym.  

 

Lypsen powinien się wypowiedzieć

Hahaha, nie prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie