Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane odwolanie od bnaa


takko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: takko
IP / Steam ID*:STEAM_1:0:140576477
Admin banujący: Broda
Data i godzina otrzymania bana*: 23:53 06.03.2020
Runda: To byla gdzies koncowka
Serwer*: Only AWP
Powód: Obraza administracji
Link do demka*: https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=13785&download=auto0-20200306-234223-210156988-awp_lego_2_winter-_PL__ONLY_AWP__CSowicze.pl_-VIP-___ws__knife__gloves__emotes_-2358.zip
Wycinek z konsoli*: Jaki wycinek? nie ma nic, odrazu wyszedlem z csgo
Krótki opis sytuacji*: Ponieważzostałem z Brodą 1v1 na only awp. Pytalem się go czy robimy noscope on nic, zabil mnie scopem, zdenerwoalem sie i powiedzialem "jestes gluchy czy jaki"? wiem nie powinienem tak mowic , ale tez zdarza się ze Broda tez kogoś wyzywa, chcialem powiedziec zartobliwie, ale chociac za to bym muta mogl dostac, ale nie bana na 24h

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Edytowane przez takusiek

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Brodaczpoproszę o krótkie wyjaśnienie oraz czas na demku do weryfikacji sytuacji -> DEMKA  <- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

Na demku wyraźnie słychać pytanie ubrane w kilka wulgaryzmów ->  DEMKO  <-  8:45

Bana skrócę o połowę i zmienię mu powód na "Nadużywanie słownictwa", admina nie będę karał, bo miał trochę racji lecz moim zdaniem pomylił powód bana o czym został poinformowany i pouczony.

Po skróceniu bana, akurat się on kończy więc wracasz do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie