Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Porzegnanie Play


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety z przykrością chciałbym wszystkim oznajmnić że stanowczo odchodzę z CSowicze.pl !

 

Oczywiście na wstępnie proszę o odebranie rang, nie trzeba banować ^^

 

Odchodzę ponieważ, chyba spełniłem swoją rolę pomogłem wam wyjść na prosto, ten stary incydent mam nadzieje że poszedł w niepamięć, bo okazałem się uczciwy wobec was, pomogłem ile mogę ale teraz czas na mnie, niestety nie chce mi się dłużej siedzieć i naprawiać wszystkiego sam że tak powiem. Bo naprawdę to zrobiłem sobie miesiąc przerwy no paatrze po miesiący Jaill kompletka katastrofa tyle bugów że grać się nie da. Mi się tego naprawiać nie chce, izcon nawet nie mógł spadochronu wgrac, wgl nawet nie wiem co się stało z nim i szczerze mówiąc teraz mnie to nie obchodzi. Sub konto na pukawce mi skasujcie jak mam, bo nie wiem ostatnio wejść nie mogłem, dane zmiencie do serwerów żeby potem nie było że coś Play skasował czy coś... Miło mi się z wami współpracowało, dogadywało ale nadszedł czas aby się porzegnać :) mam nadzieje że nie będzie żadnych spór między nami, przechodzę na inną sieć nie będę pisał nikomu na jaką bo to mało ważnę. Żadnego mojego werbowania na tamtą sieć nie będzie chyba że tylko Fishu, my friends, jak będzie chciał :)

Chciałbym tylko aby tam żadnych reklam nie było ;]

Chciałbym również was wszystkich pozdrowić całą administrację, użytkowników, bajkopisarzy, adminów, nieudaczników, itp, itd xDD

 

Także Siemano

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Szkoda Narka

                                                                                   Kontakt
 

                     GG;  53337041 


                        PW; Profil


       

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzisz bo nie chcesz naprawiać? Moim zdaniem to dziecinada, druga sprawa nikt cie namawiał abyś coś wgl zrobił, jedynie co to pytaliśmy, a że zgadzasz się to miałem mówić nie? 2 dni temu sam zalozyles temat "Bugi JailBreak" każdy napisał co i jak i nikt cię do tego nie zmuszał.

 

Ale cóż kiedyś dawalismy sobie radę to i teraz damy także trzym się.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożegnanie się pisze ;D Szkoda że odchodzisz;x Cześć.

 

haha, w nocy pisalem i chyba dlatego ^^

 

 

Odchodzisz bo nie chcesz naprawiać? Moim zdaniem to dziecinada, druga sprawa nikt cie namawiał abyś coś wgl zrobił, jedynie co to pytaliśmy, a że zgadzasz się to miałem mówić nie? 2 dni temu sam zalozyles temat "Bugi JailBreak" każdy napisał co i jak i nikt cię do tego nie zmuszał.

 

Ale cóż kiedyś dawalismy sobie radę to i teraz damy także trzym się.

 

Nie to że nie chcę naprawiać i też wiem że nikt mnie nie zmuszał no ale ja nie mam zamiaru sam pracować, bo z tego co zauważyłem to nic nie robisz bez obrazy. Ja tam do was nic nie mam, dobrze mi się z wami współpracowało no ale nie mogę tak długo. Także wybaczcie i życzę oczywiście wam jak najlepiej.

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się ciepło ;)

cq156_dd2.png

1654327_455528777910099_984072258_n.png?

Pomogłem Ci w czymś ? , to podziękuj + zawsze mi to poprawia humor . ;)

 

KONTAKT:

 

Steam: ArciK oFF

GG: 48187473

PW: Forum

Email: barte.00@wp.pl

 

Wysyłając do mnie prywatną wiadomość , GG lub na Steam , to pisz tak , abym Cię

 

zrozumiem. Tylko tyle wymagam od Ciebie.

 

 

Pozdrawiam Serdecznie : ArciK oFF

 

 

418logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia szkoda ze ci H@ zaufal i dal ci range Modka, teraz odchodzisz i zostawiasz wszystkich.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlugi - robią błędy a jak mam je naprawić jak nie mam sma?

Niektórych sma nie ma ale to nic, ogarne sam ;)

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie