Skocz do zawartości

Zablokowane [#21] Odpowiedzi Criminal


I m Criminal

Rekomendowane odpowiedzi

@ Inoue.

[P] Robiłeś już temat z przywitaniem na forum?
[O] - Po powrocie chyba nie pisałem. Jak przyszedłem pierwszy raz tutaj chyba pisałem ale nie pamiętam już.

 

[P] Jeżeli jest, wyślij link, jeżeli nie ma to jak masz na imię?
[O] - Łukasz 

 

[P] Czym się interesujesz?
[O] - Wszystkim co daje zysk hehe, donate coraz bliżej hihi. Ogólnie moim zainteresowaniem to jest motoryzacja, lubię być na bieżąco ze wszystkim aby wiedzieć co jak i ile. Jest to takie moje hobby które wykorzystuje w wolnym czasie.

 

[P] Uczysz się, studiujesz, pracujesz?
[O] - Uczę się i pracuję.

 

[P] Skąd pomysł na bycie opiekunem serwera?
[O] - Ogólnie to wyszło jakoś tak na spontanie bym powiedział. Jestem ogólnie osobą która bardzo lubi pomagać. Zacząłem grać na serwerze po powrocie dość sporo i stwierdziłem że wystartuje na admina serwera, złożyłem podanie, zostało zaakceptowane no to sobie mówię superańcko. Była coś rozmowa później na temat opiekuna że będzie rekrutacja itd więc postanowiłem że postaram się wejść na to stanowisko bo już byłem na tej sieci więc nie zaszkodzi drugi raz. Chęci i starania pozwoliły dostać się na stanowisko które chciałem.

 

[P] Dlaczego taki nick?
[O] - Pomysł na nick ogólnie się wziął pod czas słuchania piosenki o tytule "Mama ama Criminal". Słucham ogólnie dużo piosenek takich, polecam kanał GANGSTER NIGHTS fajne nutki są. Z racji też takiej że jeżdżę BMW od 18 roku życia ponieważ jestem fanem tej marki i sporo osób mi powiedziało że mógłbym być gangsterem bo mam tylko czarne bety no i jestem trochę jak chłop śląski ( W barach szeroki w dupci wąski ) to mówię ustawie sobie taki aby trochę odświeżyć go.

 

[P] Jak trafiłeś na sieć?
[O] - Na sieć trafiłem po przez znalezienie serwera albo po przez znajomego nie pamiętam

.

[P] Z kim z Sieci masz najlepszy kontakt?
[O] - Rumcajsem mam od x lat jak i z Sysią oraz Alko. Po powrocie trochę grania i rozmów na serwerze podłapałem kontakt myślę że dobry z Adelianą. Miejmy nadzieję że kontakt będzie się rozwijał w większą ilość osób a nie tracił.

 

[P] Ulubione danie?
[O] - Myślę że pizza jeśli chodzi o kaloryczne. Z normalnych dań to pomidorowa lub pomidorowa no i nie może zabraknąć ziemniaczków ze schabowym hehe

 

[P] Lubisz podróżować?
[O] - Bardzo lubię podróżować. Od momentu skończenia 15 roku życia zacząłem sam robić coraz dłuższe trasy na 125 ( motobzyk ) którą posiadam do tej pory. Na tą chwilę również zawsze gdzieś jeżdżę tyle że dużo dużo dalej. Zima wiadomka że góry a w lato za granice przeważnie bo w Polsce już byłem chyba wszędzie np nad morzem to cały pas zwiedziłem i nie ma dla mnie tu nic atrakcyjnego. 

 

[P] Jakie kraje udało Ci się zwiedzić?
[O] - 2x Chorwacja była zaliczona teraz Paryż, Ibiza oraz Turcja jest w planach i myślę że w lato odwiedzę.

 

[P] Jakie filmy lubisz, podać tytuły?
[O] - Hmmm najczęściej filmy które oglądam to są to Fantastyczne, muzyczne, akcji oraz czasem jakieś zboczone hehe przykładowo Film który wyszedł 365 dni który bardzo polecam, na sali myślałem że się zaczną ludzie rozbierać hehe

 

[P] Samochód czy motocykl?
[O] - Zimą oczywiście samochód w lato tylko i wyłącznie motocykl bez niego nie potrafię żyć to jest uzależniające w uj. Jeśli trzeba to wsiadam w samochód ale zazwyczaj stoi więcej jak jeździ.

 

@ Terrorist

[P] Mieszkasz w mieście czy na wsi?
[O] - tu i tu 

 

[P] Wolisz CS 1.6 czy CS:GO?
[O] - Wolę 1.6 mimo że jest starą grą już lecz gram już 10 lat w nią jak nie więcej. W GO grałem dokładnie miesiąc i 3 dni, przestałem grać w niego bo dla mnie to sztuczna jest ta gra. Grafika i reszta fajnie to wygląda ale jednak wole stare śmieci.

 

@ Milena:D

[P] Skąd jesteś?
[O] - Pochodzę z Woj.Mazowieckiego, Białobrzegi Radomskie między Grójcem a Radomiem może ktoś będzie kojarzył.

 

[P] Masz dziewczynę?
[O] - Oczywiście że mam!! 

 

[P] Jakbyś opisał siebie w pięciu słowach?
[O] - Pomocny, uśmiechnięty, kulturalny, wesoły, cierpliwy

 

[P] Masz jakieś hobby?
[O] - Motoryzacja na tą chwile. Jest to moje zainteresowanie jak i hobby bo kiedyś jeszcze za młodszych lat była zabawa w Dj'a.

 

[P] Masz jakieś marzenie? 
[O] - Zwiedzić całą kulę ziemską najlepiej na motocyklu z moją dziewczyną to jest chyba takie największe marzenie które chciałbym spełnić. Mam również więcej, co to za życie bez marzeń.

 

[P] Ile masz lat? 
[O] - W lipcu kończę 21

 

[P] Jaki jest Twój ulubiony film/serial? 
[O] - Nie mam ulubionych filmów jak i serialów. Nie oglądam ogólnie nic. Od 4 lat telewizji nie oglądam chyba że leci jakiś fajny film to tak a w internecie to jedynie jakieś tam filmiki śmieszne i muzyczka.

 

@ Dulson123

[P] Lubisz rodzynki w serniku?
[O] - Pewnie że tak 

 

[P] Schody czy winda?
[O] - Schody

 

@ Sysia ;*

[P] Jaki jest Twój ulubiony kolor?
[O] - Niebieski

 

[P] Jak długo jesteś w związku ze swoją dziewczyną?
[O] - W następnym tygodniu 3 lata

 

[P] Mroźna zima czy upalne lato?
[O] - Żadna z tych opcji nie wchodzi w grę. Najbardziej lubię wiosnę i max 20 stopni. 

 

[P] Jakie piwo pijesz?
[O] - Kasztelan, Perła export, Królewskie

 

[P] Jakie jest Twoje ulubione jedzonko?
[O] - Sałatki które sobie robię są moim ulubionym daniem o każdej porze i godzinie. 

 

@ Mrs.Jessa

[P] Jak pojawiłeś się na sieci?
[O] - Pytanie było wyżej.

 

[P] Jak to się stało, że masz opiekuna na DD2?
[O] - Pytanie było wyżej. 

 

[P] Widzisz się na wyższej randze?
[O] - Myślę że nie byłoby żadnego problemu z tym bo byłem nie raz nie dwa na wysokiej randze a nawet właściciel ponieważ miałem swoją sieć serwerów. Gdyby była taka sytuacja to na pewno musiałbym sobie poprzypominać bo już nie pamiętam sporo rzeczy a tym bardziej jest dużo dodatków i nowości więc musiałbym się uczyć.

 

[P]Co sądzisz o administracji forum?
[O] - Fajne z nich dziewczyny, które bardzo lubię i szanuję ich pracę którą wkładają w sieć jak i serwery aby to wszystko miało ręce i nogi oraz istniało. Fajna zgrana ekipa myślę, która będąc z nami nie będziemy się zastanawiać kiedy padnie sieć.

 

[P]Co o mnie sądzisz?
[O] - Twarda kobieta z mocnym charakterem oraz swoimi zasadami. Nie da się ugiąć nawet troszkę bo wie co może a co nie. Bardzo mi się podoba twoje podejście do wielu sytuacji i mogę ci powiedzieć tylko tyle abyś była sobą taką jaką jesteś i się nie zmieniała tym bardziej nie udawała kim nie jesteś. 

 

 

@ Lolcia :3

Dziękuję za pytania i cieszę się że nie było ich dużo hehe. 

Nominuję teraz @ Adeliana`. Zadawajcie jak najwięcej pytań bo dziewczyna bardzo się nudzi i lubi pisać.

Pozdrawiam serdecznie! 

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny. Ulubione danie to takie jak Ja mam. Hobby/pasje to też mam podobne. Nie no filmy to samo. Człowieku istny brat bliźniak xD

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Inoue. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie