Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer 5vs5


radziooo10

Rekomendowane odpowiedzi

Mecze 5vs5 na prywatnych serwerach

 

Jeśli byli by chętni to można by było grać sobie jakieś sparingi 5vs5 na prywatnych serwerach.

Pamiętam jeszcze kiedyś się tak grało, w tedy za organizację serwera itp odpowiadał @ eXe.jeśli dobrze pamiętam i było coś takiego.

Trzeba by było tylko zrobić jakiś serwer do grania z pluginem z trybu turniejoweg, ,jeśli dobrze pamiętam (Nie znam się na tym :D ) 

i znaleźć chętnych, następnie pozostało by tylko zbierać się w 10 osobową grupę, (oczywiście zasada "first come, first served") wbić na ts i sobie grać. A przy okazji wpadłem na pomysł konkursu w CSGO który zaraz pojawi się w propozycji konkursów 

Myślę że wszystko dobrze wytłumaczyłem i każdy zrozumiał, jestem zmęczony i mogę coś ominąć, lub też coś pomylić.

A i oczywiście nie był by to zwykły serwer, mógł by być np. tylko dla użytkowników forum i czymś tam jeszcze mógłby się różnić od innych.

 

Liczę na jakieś komentarze na ten temat i ewentualnie też informację kto był by chętny na takie rozgrywki for fun :D

 

PS: Z serwerem ktoś by musiał pomóc bo nie znam się za bardzo na tym i zrobił bym coś źle znając życie.

 

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mrs.Jessa napisał:

Błagam nie dawaj dużej czcionki. Bo to odstrasza w czytaniu

Nie jest taka duża haha

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie