Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanko Ktoś chyba kłamie tutaj :)


omek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:@@@@
IP / Steam ID*:
Admin banujący:
Data i godzina otrzymania bana*:
Runda:
Serwer*:
Powód:
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*:Ja zostawie tylko tego ss i to powinno byc wziete pod uwage, wlasciciel serwera każe zbanować to i fake zarzuty wlepią https://imgur.com/a/AumYLML A tu drugi link do rozmowy a Ars Tam gdzie go tak wielce obrażałem https://imgur.com/a/irzJLFz 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dodam, ze jest to fragment tylko rozmowy wycięty z kontekstu.  Podstawowy powód, reklamowałeś czity. Dla żartów czy tez nie przez to serwer ma stratyw graczach bo widząc taki komunikat wychodza bo obawiają się gry i straconego czasu. Zlamales regulamin i taka jest kara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, złamać regulaminu nmie złamałem moge pisać na czacie co mi sie podoba i to nie jest żadna reklama i skoro dostałem ub i pozniej ss i znowu sie do rekalmy czitow dowalacie to o co tu chodzi. Jak ci Ars kazał mnie nie odbanowywać to sory zachowujesz sie za przeproszeniem jak "pies u nogi i to nie ma na celu cie obrazić" takie zachowanie powinno być karane i moge wkleic cała rozmowe z tb nikt z was nie chce mio demka rozpisać pokazac mi mometkow gdzie obrazałem graczy admina czitowałem i inne różne rzeczy. Dlaczego ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi o to ze nie chce cie odbanowac. Jak byś czytał ze zrozumieniem to byś doczytał się, że nie nagrałem demka bo admin przypadkiem dał ci ss. Dla mnie możesz grac mnie to ryba. Ale nie, nie możesz pisać co się tobie chce. Na serwerze jest stosowny komunikat o uzywaniu i reklamowaniu czitow. Wiec tak, złamałeś regulamin.

/edit.

Dodam, że to nie jest mój serwer ani twój. Nie dostosowałeś się do regulaminu. To raz. 2 to właściciel serwera decyduje ostatecznie.

 

Edytowane przez TrapBass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie