Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane "Profesjonalny gracz FIFY zbanowany na wszystkie gry od EA!"


radziooo10

Rekomendowane odpowiedzi

Spór pomiędzy graczem Kurt0411 a EA nabrał obrotów!

 

Gracz dość regularnie na swoich materiałach krytykował EA, co doprowadziło do bardzo radykalnych kroków przez ową firmę.

Po wielu ostrzeżeniach kierowanych do byłego profesjonalnego zawodnika na scenie Fify pracownikom Electronic Arts skończyła się cierpliwość

co doprowadziło do nieodwracalnego bana dla Kurta na wszystkie gry wydanych od EA, oraz twórcy Fify wykluczyli go z wszelkich profesjonalnych

rozgrywek w grze od której zaczął się ten ogromy spór między ogromną firmą a bardzo znanym twórcą.

 

Zdaniem kanadyjskiej firmy Kurt Fenech oprócz agresji w kierunku do ich firmy namawiał swoich widzów do równej krytyki.

Co ciekawe, po kilku godzinach po wspomnianej sytuacji, pracownicy Electronic Arts padli ofiarą ataków hakerskich.

 

Kurt twierdzi że powiedział tylko fakty które według jego są prawdą na temat owej firmy.

Możemy się również dowiedzieć że EA próbowało usunąć kanał na Twitchu i YouTube.

 

Kurt twierdzi, że jest to spisek prowadzony przez twórców Fify przeciwko niemu co możemy przeczytać na jego Twitchu

 

                                                                                                                                                                          Źródło

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym, to co robi EA jest chore, krytykowanie rozumiem, ale może mają coś na sumieniu, jeżeli wszczynają takie postępowania w stronę kurta, moim zdaniem sprawa nie na temat pisania postów na siebie tylko wniosek sądowy. 

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SmokeStoryGroup napisał:

Słyszałem o tym, to co robi EA jest chore, krytykowanie rozumiem, ale może mają coś na sumieniu, jeżeli wszczynają takie postępowania w stronę kurta, moim zdaniem sprawa nie na temat pisania postów na siebie tylko wniosek sądowy. 

Mam takie samo zdanie. Jak dla mnie Kurt wyraża po prostu swoją opinie na temat firmy oraz ich gier, ale przecież każdy tak robi, każdy ocenia róże firmy oraz gry, przez co wyrażają tylko swoją opinię co nie jest zabronione.

Według mnie EA w ten sposób upokarza się!  

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo firmy takie jak EA, Blizzard czy Bethesda to już nie są studia tylko zwykle korporacje. A korpo tak działa,  że jest fajnie dopóki ich nie krytykujesz.

 

Pora by porządni wydawcy się wybili i zakopali za sobą te molochy, myślące tylko o kasie.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie