Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie


Bula4312

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: bulkowski
Imię: Bartek
Wiek: 14
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/bulkowski/145.239.16.77:27015/
Doświadczenie w byciu adminem: Niestety nie byłem, ale wiem mniej więcej o co chodzi 
Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 4/5
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: dziennie ok 3/4 godz, jeżeli to weekend to oczywiście więcej też zależy od dnia i do której jestem w szkole ale mniej więcej 3/4 godzinki.
Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Mam sprawny mikrofon a mutacji niestety jeszcze nie przeszedłem
Kontakt (platforma): Facebook, GG, instagram, snapchat, forum, discord
Steam / Non-steam: Non-steam ale niedługo zamierzam kupić sobie cs na steam.

Dlaczego Ty?: Gram długo na serwerze i dziennie poświęcam dużo czasu na niego. Niestety nieraz brakuje adminów akurat gdy jest to potrzebne. Jeżeli mi zaakceptujecie podanie to zamierzam pilnować porządku na serwerze i karać graczy którzy na to zasłużyli. Niestety, ale często spotykam się z osobami, które zaczynają się wyzywać. Mam więc zamiar (jeżeli zaakceptujecie) pilnować porządku, wspomagać serwer, być aktywnym na forum oraz serwerze. Piszę podanie ze względu pomocy.

Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK

@ Admin CS 1.6 [Jailbreak]

Edytowane przez bulkowski
zapomnaiłem o jednym kontakcie

 

                                                                       Hv2aScD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie