Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Games Support] ::Bielon::


bielon4

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ::Bielon::
Imię:Krzysiek
Wiek:18
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Wystarczająco dużo (wczuta)
Czy pracowałeś już na takiej posadzie?   /Nie 
Opisz siebie: Komunikatywny , miły,  gotowy do działań 
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ chciałbym chociaż raz zostać ADM , a w szczególności ludzie które grały ze mna na serwerze mówiły żebym spróbował / złożył podanie
Kontakt: STEAM- bielon4   EMAIL- ybkarybka@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem na NIE

Główny powód nie spełniasz wszystkich wymagań.

Poza tym to:

+Wiek

-Podanie

-

3 minuty temu, bielon4 napisał:

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ chciałbym chociaż raz zostać ADM , a w szczególności ludzie które grały ze mna na serwerze mówiły żebym spróbował / złożył podanie

Nie przekonuje mnie to i nie widzę tu nic co mogło by chociaż trochę zmienić opinię a tak to świeże konto, nie spełniasz wszystkich wymagań i samo podanie takie 2/10

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RadzioKR napisał:

Niestety jestem na NIE

Główny powód nie spełniasz wszystkich wymagań.

Poza tym to:

+Wiek

-Podanie

-

Nie przekonuje mnie to i nie widzę tu nic co mogło by chociaż trochę zmienić opinię a tak to świeże konto, nie spełniasz wszystkich wymagań i samo podanie takie 2/10

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bielon4 napisał:

 

Gram w cs'a od dzieciaka wiec mam pojecie co do tej gry. 

Miałem tez momenty w ktorych interesowałem sie wiecej niz sama gra. Chodzi mi o tworzenie serwerow po przez HLDS i Hamachi.

Udało mi sie wszystko stworzyc i grac na nim z znaj tylko był problem a polegał on na tym ze nie umiałem zrobić tak aby samo wyszukiwało w liscie serwerow .

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem na Nie, moim zdaniem powinieneś trochę poświęcić czasu na to, żeby twój nick w tej sieci serwerów był znany, druga sprawa wymagania są po to żeby je spełnić, a spełniając je wszystkie masz większe szanse na to, że twoje podanie może nawet podczas wypowiedzi innych użytkowników na nie, zostać zaakceptowane. Daj się poznać, po udzielaj się na forum, popisz z nami na czacie i spróbuj ponownie za jakiś czas a na pewno twoje podanie będzie brane inaczej pod uwagę. Pozdrawiam 

Edytowane przez SmokeStoryGroup

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucone.png

Nie spełniasz wymagań oraz chyba nie do końca wiesz na jaką posadę składasz podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie