Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor] RadzioKR


radziooo10

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Radek
Wiek: 17
Doświadczenie: Funkcję redaktora prowadziłem przez około 3 miesiące na innej sieci i było to niestety tylko 3 miesiące, ponieważ sieć upadła.
Kilka słów o osobie: Nazywam się Radek. Pochodzę z okolic Płocka, chodzę do 1 klasy technikum w Sierpcu i jestem na kierunku "Technik Organizacji Turystycznej"

Uwielbiam sport, e-sport, muzykę, spotkania i rozmowy z przyjaciółmi, lubię poznawać nowych ludzi. Jestem mega zapalony na punkcie sportu i w trochę mniejszym

stopniu na punkcie e-sportu. Można powiedzieć że jestem uzależniony od technologi, ponieważ np. nie wyjdę nigdzie z domu bez telefonu.

Jest to spowodowane w szczególności tym że bez przerwy kontaktuję się z przyjaciółmi, znajomymi itp. Jednak też w sporym stopniu śledzę nowości i wydarzenia ze

świata. Myślę że tyle wystarczy więc no :haha:
Przykładowe pracę: Myślę że 3 jak na razie wystarczą. Wiem, że prace mogą nie być takie jakie są oczekiwane ale wywiadzik może się pojawić jutro po 16 gdy wrócę ze szkoły.

Wystarczy tylko że znajdę ochotnika i już będzie dobrze.

1 Praca

2 Praca

3 Praca
Kontakt: Steam, forum, ts, fb, gg, intagram

 

 

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że jesteś aktywny, podstawy interpunkcji oraz ortografii znasz ;) czekamy na próbny wywiadzik i zobaczymy co dalej.

Jedna praca niestety nie wystarczy do oceny. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką chęcią byłbym na Tak, ale no niedawno złożyłeś podanie na Games Supporta oraz na Admina Serwera, więc póki co na tym się skup.

Na tą chwilę jest to za szybko, byś zdobył kolejną grupę na forum. W przyszłości jak najbardziej zapraszam do ponownej rekrutacji, minusem jest też jak wspomniała Sysia ;*praca, jedna to za mało.

Widzę zapał do pracy Twój, ale na dzień dzisiejszy jestem na Nie.

 

+ ortografia jest

+ zapał do pracy

+ aktywność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak. Chciałabym zobaczyć próbny wywiad. Dwie rangi można pogodzić i spróbować.

 

+ Wiek jest

+ Ortografia jest i w miarę okej składnia

+ Aktywność na forum

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

 

Jak masz chęci do tego to dlaczego nie, wiem jaki ten dział jest ciężki z własnego doświadczenia ;) 

Wiek.

Ogarnięty emocjonalnie chłopak.

Rozwijasz dział Gamesupport także to też się ceni jesteś aktywną osobą na forum. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie:

 

skup się póki co na strefie gier

+ chęć pomocy

- strasznie szybko piszesz te podania

+/- wymagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super,  że ktoś chce tyle robić i jest aktywny ale nie tędy droga.

 

Póki co nie pokazałeś nic ciekawego w dziale gier, ot skopiowane lub przepisane i zmienione w kilku miejscach artykuły z innego serwisu.

 

Nie dajesz rady w jednym dziale i pchasz się do kolejnego. Zajmij się porządnym wypełnianiem obowiązków zamiast brać na siebie kolejne, którym nie sprostasz.

 

Ja się cieszę,  bo chłopak potrafi pisać jak człowiek,  a nie jak małpa lub starożytny Egipcjanin.

 

Jest tu z wami często i chyba jest lubiany no ale rangi bym mu obecnie nie dał. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem taki przypadek pchałem się na rangi jak "Poje****", ale zrozumiałem że mając dwie rzeczy na głowie i jedną parę rąk nie da rady, ty zatem składasz podania na prace, które nie wymagają zbyt dużo od człowieka, masz swój wiek, więc będziesz wiedział z czym to się je, praca redaktora jest fajna ale też wymagająca czasowo, zaczynałem od tej rangi na tej sieci 5 lat temu, aktualnie chciałbym zobaczyć próbny wywiad i zmienię swoją opinie czy też ostateczne zdanie na temat podania, aktualnie jestem Neutralny.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE

- posiadasz jedna rangę,pokaz najpierw, że cos robisz w tym dziale

- mało aktywny póki co

+ interpunkcja

+ chęć pomocy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie