Skocz do zawartości

Zablokowane Podanko Miloszeeek


Miloszeeek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Miloszeeek
Imię:Miłosz
Wiek: 16
Link do GameTracker'a:
https://www.gametracker.com/player/Miloszeeek/145.239.16.77:27015/  
Doświadczenie w byciu adminem: Byłem już wielokrotnie na tym stanowisku oraz mam aktualnie admina na tej sieci ale na innym serwerze DD2 + CSGO MOD
Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 9
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Z 5h może i nawet więcej, zależy w jakim dniu i czasie.
Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?:TAK
Kontakt (platforma):FB, TS, DSC, GG
Steam / Non-steam: W tej chwili non, ale będzie za jakiś 1 tydz.

Dlaczego Ty?: Mam już duże doświadczenie w byciu adminem, a na serwerze mało adminów także przyda się jakaś pomoc w ogarnięciu serwera.

Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK

Edytowane przez Miloszeeek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Miloszeeek napisał:

Dopiero dziś zacząłem grać, więc nie spodziewajcie się nie wiadomo co, ale zapewniam w tydz będzie dużo przegranych minut . -
Doświadczenie w byciu adminem: Byłem już +wielokrotnie na tym stanowisku oraz mam aktualnie admina na tej sieci ale na innym serwerze DD2 + CSGO MOD+
Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 9+
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Z 5h może i nawet więcej, zależy w jakim dniu i czasie. +

Ja w sumie byłbym na tak jestem zwykłym użytkownikiem ale moim zdaniem każdy ma prawo głosu i chce tylko dodać że tak apropo to nie wrzucaj podania o admina jak zacząłeś dopiero grać :)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie