Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Kilka Zdań


silence.!

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak, 
Nick: oZs | silence. !
Opis propozycji:

 

1. Mniejsza ilość adminów.. ( to jest jakaś masakra, każdy z nich robi co chce według własnego uznania np, zmiany map bez vote, durne vote w stylu czy admin"nick" jest głupi "tak lub "nie co to wgl ma być, po glosie niektórych z nich słychać że maja po 13-14 lat a z zachowania jeszcze mniej... ja jako gracz mogę sobie pozwolić na odchyłki najwyżej zostanę ukarany banem, ale admin powinien jednak zachowywać przynajmniej pozory ogarniętego, co niektórzy z nich są  irytujący przez takie zachowania zamiast porządku robi się chaos na serwie...) lub stworzenie dla nich jakiegoś regulaminu, a nie robienie wolnej amerykanki...

 

2. Wyłączenie "all talka" to jest masakra, każdy nawala przez mikro, a to przeszkadza graczom którzy jeszcze nie padli... w dodatku często jest tak że martwy gracz daje info żywemu.

 

3. Włączenie "mapcycle" do tego blokada 4-5 ostatnio granych map by zapobiec powtórkom,( teraz ciągle grany jest west, cs_max< dust< inferno i na okrągło to samo...)  lub wprowadzenie plugin u "RTV" (http://www.grajkownia.com/topic/7112-deagsmapmanageramxx-deagles-map-management-321/  )

4. Reset ranku raz w miesiącu, co za tym idzie nagroda np. slot dla pierwszego oraz drugiego zawodnika w top 15 

5. Wątpię żeby to przeszło, ale .. tak, reset odznak raz na 2-3 miesiące, nowi gracze którzy dopiero zaczynają nie maja szans z zawodnikami posiadającymi już wszystkie odznaki.

Nie wiem czy wgl ktoś się do tego odniesie ale 5 min na napisanie posta to nie strata czasu.
Peace.  <faja>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mniejsza ilość adminów.. ( to jest jakaś masakra, każdy z nich robi co chce według własnego uznania np, zmiany map bez vote, durne vote w stylu czy admin"nick" jest głupi "tak lub "nie co to wgl ma być, po glosie niektórych z nich słychać że maja po 13-14 lat a z zachowania jeszcze mniej...

Nie mam pojęcia kto robi zmiany bez vote i na 99% nie ma takiego Administratora. Gdyż każdy admin serwera bf2 najpierw daje vote na "zmiana (tak) (nie)" następnie zmianiamy mape. Jeżeli jest mapa typy pool day i po 8 od 10 graczy w 1 teamie zmieniamy mapy bez vote ponieważ jest ona zamała. Głos ma każdy swój i nie powinieneś oceniać wieku ludzi po głosie na początek może wejdz na forum lub zapytaj administracji ile mają lat bo twoje swierdzenie "slychać że mają po 13-14 lat" jest tak głupie że mi się rzygać chce jak to czytam. Co do zachowania to dałbyś jakieś dowody bo to że czasem sobie pośpiewamy nikomu nie przeszkadza oprócz Ciebie. Walisz stwierdzenia "z dupy" moim zdaniem nie wiesz nic o Administracji a się wypowiadasz. Dziękuję dobranoc.

If you can dream it, you can do it! ~Hardwell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zmianę mapy  jest zawsze vote tak czy ni, po 2 reset ranku co chwile a jak sobie wyobrażasz gracza co ma all odznaki nawet sobie nie pogras, zgadzam sie z matthewem daj nam demko ss, nikomu nie przeszkadza to ze ktoś sobie pośpiewa albo da jakieś vote 

https://www.youtube.com/watch?v=bTMog-rTN6w diss na gabena

 

https://www.youtube.com/watch?v=ItlWMnE1NCM wpadka podczas teleturniejów 8-15 najlepsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie