Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Games Support] RadzioKR


radziooo10

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: RadzioKR
Imię: Radek
Wiek: 17
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 2-6h (zależy od szkoły ale postaram się spędzać jak najwięcej czasu na forum)
Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Szczerze mówiąc to nie ale z wielką chęcią nabiorę nowych doświadczeń i umiejętności
Opisz siebie: No więc nazywam się Radek mam 17 lat jestem co prawda młody ale życie znam lepiej niż nie jeden 30-latek ponieważ wiele już przeszedłem, chodzę do technikum organizacji turystycznej w Sierpcu. Jestem pomocny, wyrozumiały, konsekwentny, sprawiedliwy i ciekawski. Uwielbiam kontakt z ludźmi i uprawiać różnego rodzaju sporty, a w szczególności piłkę nożną. Lubię grać w gry fabularne, gry akcji itp. pochodzę z niewielkiej miejscowości na Mazowszu. Mam dziewczynę o imieniu Rita którą bezgranicznie kocham i to chyba tyle.
Dlaczego akurat Ty?: No przede wszystkim dlatego że widzę że potrzebny jest ktoś na tym stanowisku i myślę że mógł bym się przydać, a tak poza tym chciałbym doświadczyć czegoś nowego i nabrać nowych umiejętności i doświadczeń. Chcę również pomóc przy rozwoju forum i pomóc tym co i tak mają już wiele obowiązków. 
Kontakt: FB, Steam, Forum, Instagram, GG

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś ostatniego pytania. Powinieneś napisać dlaczego miałbyś otrzymać tę rangę,  a nie dlaczego ją chcesz. 

 

Ale skoro lubisz gry fabularne to może się tu nadasz. Tylko weź bądź jakoś aktywny, a nie jak każdy poprzednik- 3 dni aktywności a potem cisza.

 

Szkoda, że wcześniej nie zainteresował cię ten dział, miałbym jakieś odniesienie czy się nadajesz.

 

Póki co jestem za przyjęciem,  ale tylko dlatego, że nie kaleczysz języka polskiego i być może coś z tego będzie. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym:

 

  • wiek
  • podanie w miarę dobrze napisane
  • przyda się ktoś na stanowisku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem również za okresem próbnym :)

 +wiek

+ brakuje osób na tym stanowisku

+ w miare aktywny

 

- ta czcionka aż odstrasza, także nie powiększaj nic na nastepnty raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie