Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ban za " Celowanie "


Drosz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:  Mokry Grześ #SMURF
IP / Steam ID*:  STEAM_1: 0: 533162013
Admin banujący:  KONSOLA
Data i godzina otrzymania bana*:  02-17-20 22:00 
Runda: 
Serwer*:  ★ [MIRAGE] ★ CSowicze.pl 
Powód: Powód jest bardzo śmieszny a zatem " CELOWANIE " :beka:
Link do demka*:  " Brak demo " 
Wycinek z konsoli*:   https://sourcebans.csowicze.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:533162013&advType=steamid&Submit#  
Krótki opis sytuacji*:  Otóż, gram sobie normalnie jak zawsze na smurfiku i wszedłem na serwer ( dodam że nie pierwszy raz gram na tym serwerze ) . Wczoraj grałem z Adminem Enchu ( jeżeli się pomyliłem to przepraszam ) i wszystko było okej , widział jak gram , jak celuje i jak się zachowuje , a dziś nagle dostaje BANA , co najśmieszniejsze w tym wszystkim  za " CELOWANIE " . Czyli żeby nie dostać BANA mam grać bez celownika czy jak ? Bo nie rozumiem .  To że kilka osób ma jakieś kałaszki czy tam szeryfy to nie znaczy że każdy kto jest lepszy ma zaraz jakieś niedozwolone oprogramowania .  Ja tu nie będę z siebie błazna robił , zobaczę jak Wy to rozpatrzycie .  Pozdro Admin  KONSOLA   jeżeli nie wiesz , bądź nie umiesz sprawdzić czy ktoś faktycznie leci na tzw. czity , proszę zawołaj kogoś z większym doświadczeniem niech to sprawdzi, a nie rozdajesz bany za " celowanie" . 

 

Pozdrawiam   

Mokry Grześ

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

CS.png

Edytowane przez Drosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ RumcajsJumper  @ Enchi  @ Wulfgardto jest ban nałożony przez konsolę z panelu, bo serwer takich banów nie daje.

Prosiłbym o jakieś krótkie wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System wychwycił jako spinbota. Albo zbyt duża czułość myszki, albo robił takie rotację myszką zajme się tym pluginem od CowAC dziś, możesz spokojnie dać mu UB.

 @ Terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie