Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Admin Broda


Brodacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: kamil
  • Wiek: 20
  • Nick z gry:broda
  • Link do profilu GT na serwerze:https://www.gametracker.com/player/Broda/54.38.142.181:30061/
  • Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/komandosikbosik/
  • Steam ID:STEAM_1:0:193740354
  • Dlaczego Ty?:Lubię ten serwer jest tu miła atmosfera luźno jest i chcę pomóc wam z CZITERAMI 
  • Ile grasz dziennie?: 2-5 
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Jasne że tak 
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 4
  • Kontakt: Forum email:Biskupdudek2000@gmail.com Skype:Rabcio123 Steam Broda
    oraz Discord & GG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zapewne moje podanie, które się niedługo ukaże równie będzie negatywnie skomentowane przez ową osobę ze względu na ' Moje Cheatowanie '. Mimo wszystko wypowiem się obiektywnie

 

 

Plusy:

 

+ Gdy się z nim gada i traktuje normalnie, to jest obiektywny i potrafi racjonalnie 

+ Jak już trzeba, to weźmie się za siebie i potrafi działać na dobro serwera

 

 

Minusy:

 

- Osoba o słabych nerwach nie potrafiąca ich opanować

- Gdy traci kontrolę nad ludźmi, poziom na serwerze jest wyższy(pomimo kont mających nawet do 5000 godzin) potrafi ich wyzywać bez powodu

- Dzisiejsza sytuacja to zobrazuje (gramy sobie spokojnie, aż pan broda zaczyna mnie prowokować i wyzywać od frajerów i cheaterów, piszę komentarz w profilu z myślą, iż mnie tu ruszy). W stosunku do graczy jest wulgarny, używa nieodpowiednich słów w każdym zdaniu pomimo regulaminu mówiącego, że nie można tego robić i skutkuje to mutem/banem.

- Wywyższa się nad innymi, niejednokrotnie próbuje pokazać, że rządzi i nikt nie ma prawa głosu.

- Nie jest osobą godną zaufania, wszystko co zostaje do niego napisane od razu jest rozpowszechniane na cały serwer, nie wiem gdzie jeszcze to może umieszczać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjete.png

Adminów potrzebuję: Okres próbny 7dni.

Zgłoś się do mnie w celu nadania admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie