Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane propozycja


KaMi3L

Rekomendowane odpowiedzi

 Nazwa propozycji:  idk, bardzo fajna

- Skala potrzebności (1/10): mysle ze 10-9/10

- Co serwer zyska na propozycji: lepiej dopracowany serwer

- Opis:

No to tak, po 1 gdy ktos wybiera pistolet np deagle daje mu 2 i co resp musze wypier*** glocka lub usp, jest to denerwujace i zabiera czas. Po 2 wybuchajace glowy mozna to wywalic ? lub dac komende na wylaczenie tego? gracze ze slabyszymi kompami  maja lagi jak np. ja jak strzelam np. 2 banie z rzedu to fpsiki troche spadaja i mysle ze to jest niepotrzebne. Po 3 dodanie mapy de_dust2 night czy cos w tym stylu , moim zdaniem mapa wyglada lepiej (po prostu niebo jest ciemne i daje wiecej fpsow) i mozna by bylo cos takiego dodac. Po 4 cheatery, moze jakis lepszy plugin czy cos ? bo chlop leci sobie przez mape daje 7 hedow z rzedu w odstepie 10-15  sek i to wkurw*** strasznie w dodatku jest wyswietlane na czacie , wiec tutaj pytanie nie mozna zrobic np. ze gdy bedzie strzelal same glowy w krotkim odstepie czasu (mam na mysli 5/6 glow to wtedy go automatycznie banuje, lub robi mu demko i pod koniec mapy banuje ?, a adminow prawie wgl nie ma, a co da zgloszenie skoro i tak zmieni sobie ip/steamid i wejdzie po banie znowu.

 

sry za bledy ale szybko pisalem i rano jest :P

 

To chyba tyle , elo benc

 

EDIT: +mozliwosc wybrania broni na czas nieokreslony, czyli po respie bez tego menu bronii , bo co spawn trzeba klikac 2

 

 
Edytowane przez KaMi3L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zabierania pistoletów zgodzę się.
co do wybuchów wsm nie mam zdania..
powinny jeszcze bronie z ziemi znikać, bo to one tak lagują, nie skybox, który czy jest jasny czy ciemny renderowany jest w ten sam sposób :p
 

  

11 godzin temu, KooXioR napisał:

Wybuchanie głowy i usuwanie broni z mapy jest OFF mapa jest czysciutka co do reszty zostawiam decyzję @ Śpiochu. Od siebie napisze ze te bronie typu Glock jest dawanie automatycznie i nie widziałem w pluginie opcji żeby to wywalić... (Moim zdaniem nie jest to wielki problem ze ta broń jest dawana) a te barany cheatery są na każdym serwerze i ciężko wywalić kogoś kto ma zmienne IP i wgl... Co do wybrania broni na czas hmm ile zajmuje wciśnięcie klawisza 2? 1 sekundę? A jak zacznę dodawać jakieś szmery bajery to dojdzie do tego że w logach mi miejsca braknie na bugi... Co do mapy DD2 innego stylu ciekawe tylko @ k221 na innej mapie DD2 będzie działało losowanie vipa bo respawny będę musiał napewno zrobić na nowo na inną mapę DD2 



to jest paręnaście sekund roboty żeby zestripować przedmioty przy kliknieciu w menu, w razie czego napisz na pw ale odpiszę dopiero jutro bo dziś już mykam zaraz :D
Co do logów, też napisz to ponaprawiamy :p

A z tą dwójką, po prostu jest irytujące :p
 

  

9 godzin temu, Śpiochu. napisał:

1. Niby masz tego glocka ale w czym on przeszkadza bo nie rozumiem? 

2. Głowy są wyłączone, co prawda wspominałem @ KooXioR o tym. Więc sprawa załatwiona.

3. Nie będzie żadnej innej mapy, bo jest to bez sensu, zawsze możesz sobie komendami przyciemnić tekstury jak i wyłączyć niebo.

@ k221Jakbyś mógł wyłącz wypadające bronie i tego glocka żeby płaczu nie było.  I jakbyś mógł dodać opcję pod '3' typu zachowaj broń na całej mapie i dodać komendę typu /guns, /bron żeby móc przywołać sobie menu z broniami. Btw dzięki za wgranie przeładowywania! 

 

bronie byly wylaczone juz jak sie do tego zabralem dzis rano. Do dm dodałem parę funkcji m.in. branie broni przy respawnie, usuwanie broni krotkiej przy dawaniu, zapamiętywanie pod /g | !g | /guns | !guns :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybuchanie głowy i usuwanie broni z mapy jest OFF mapa jest czysciutka co do reszty zostawiam decyzję @ Śpiochu. Od siebie napisze ze te bronie typu Glock jest dawanie automatycznie i nie widziałem w pluginie opcji żeby to wywalić... (Moim zdaniem nie jest to wielki problem ze ta broń jest dawana) a te barany cheatery są na każdym serwerze i ciężko wywalić kogoś kto ma zmienne IP i wgl... Co do wybrania broni na czas hmm ile zajmuje wciśnięcie klawisza 2? 1 sekundę? A jak zacznę dodawać jakieś szmery bajery to dojdzie do tego że w logach mi miejsca braknie na bugi... Co do mapy DD2 innego stylu ciekawe tylko @ k221 na innej mapie DD2 będzie działało losowanie vipa bo respawny będę musiał napewno zrobić na nowo na inną mapę DD2 

@ k221 menu broni bym zostawił tak jak jest jest standardowo ludzie grają i niech tak zostanie 

Edytowane przez KooXioR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Niby masz tego glocka ale w czym on przeszkadza bo nie rozumiem? 

2. Głowy są wyłączone, co prawda wspominałem @ KooXioR o tym. Więc sprawa załatwiona.

3. Nie będzie żadnej innej mapy, bo jest to bez sensu, zawsze możesz sobie komendami przyciemnić tekstury jak i wyłączyć niebo.

@ k221Jakbyś mógł wyłącz wypadające bronie i tego glocka żeby płaczu nie było.  I jakbyś mógł dodać opcję pod '3' typu zachowaj broń na całej mapie i dodać komendę typu /guns, /bron żeby móc przywołać sobie menu z broniami. Btw dzięki za wgranie przeładowywania! 

 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie