Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Cz@r3k w Internetach :D ODCINEK 5


Cz@r3k

Rekomendowane odpowiedzi

Siemandero CSowicze kochani :D 

Zalozylem dla FUNu kanal na YT i bede sobie gadal do kamery rozne mniej lub bardziej przydatne i interesujace bzdury ;p

Takze zapraszam do ogladania, komentowania itd ;p 

Mam nadzieje, ze sie chociaz ciutke spodoba. 

Buziole ^^

 

 

 

Edytowane przez Cz@r3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione obrazy dla zapytania ragnar

Znajdź różnicę..... albo mi się wydaje albo jesteś bardzo podobny do niego :D pjona byku :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz fajnie aż chce się słuchać i jesteś autentyczmy, ale masz problem z trzymaniem się tematu.

Jeśli mówimy o dzieciństwie kiedyś i dziś to trzeba rozwinąć temat, a ty tylko powtórzyłeś stereotyp.

Potem mamy twoje opowiadanie a na koniec ciekawostki sportowe  innych krajów.

 

To wszystko da się rozbić na 3 dobre i rozwinięte  odcinki.

Staraj się trzymać tematu jaki podałeś w tytule i obrałeś za cel.

Wspomóż się własnym doświadczeniem oraz doświadczeniami innych ludzi będących w temacie. Nie powtarzaj plotek i stereotypów. 

 

Ja na ten przykład znam mnóstwo dzieciaków i nastolatków,  którzy faktycznie siedzą 3-4 godziny przy kompie, ale są to po prostu umówione godziny ze znajomymi. Resztę dnia spędzają już na zewnątrz tak jak my kiedyś. 

 

Mam nadzieję,  że kanał się rozwinie, ponieważ masz dobry głos i mówisz zachęcająco. 

Popracuj tylko nad tym o czym już wspomniałem,  czyli trzymaniem się jednego tematu i rozwinięciem go o większe konkrety i będzie zajebiście. 

 

Taka seria ma spory potencjał. Powodzenia.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ drennDzieki mistrzu doceniam. Bedzie kolejny dzis i mam nadzieje, ze lepiej z contentem i byl w miare jeden temat , zreszta ocenisz sam .Tez jesczcze sporo minie zanim znajde swoja forme przekazu najlepsza. Dopiero bladze po omacku, poczatki najgorsze.

Bede walczyl! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko kochani, wjezdza nowy odcinek :D Trzeba w koncu isc za ciosem. Ogladajcie komentujcie dajcie subki lajki na YT oczywiscie jezeli sie podoba. Bez Was nie mam po co rozwijac kanalu i byc lepszym w tym co robie.

Enjoy ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie