Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie od bana Alien92/mosqiT - Only Mirage


mosqiT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Alien92
IP / Steam ID*:STEAM_1:0:95909027
Admin banujący:olw
Data i godzina otrzymania bana*:30 min temu
Runda: 
Serwer*:Only Mirage
Powód:WH + AIM 
Link do demka*http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20200211-152827-106392284-de_mirage-_____MIRAGE______CSowicze.pl______freevip_-__ws_-__knife_-__gloves_____SklepSMS___1s1k.pl.dem.zip
Wycinek z konsoli*: Disconnect: You have been banned by this server, check http://CSowicze.pl/ for more info.
Krótki opis sytuacji*:Zostałem zbanowany za co, hmm ? Za to, że gram only scouta i deagla? Za to, że każdy z administratorów serwera ma problem z tym, że  natrafia na mnie  i ginie . Chcą być najlepsi na jakiejś społecznościówce? Nie dziwie sie, iż jest wiele skarg na was, skoro powody pojawiają się co chwilę. Czy to broda gadający, iż cheatuje, czy to puchacz(olw) nie znający się na grze. Skoro nie potraficie sprawować 'władzy' tam gdzie jesteście, to po co się za to bierzecie?  Czekam na unbana, ze wzgledu na brak cheatow :)

 

 

Edytowane przez mosqiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Allah Akbarzapraszam do rozpisania demka, minimum 3 podejrzane akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na grze dobry żarcik.

Dobrze jako iż miałem rozpisać demko tak i to zrobię poniżej:

Pierwsza akcja minuta 03:10 gracz wybiega mida nie sprawdzając żadnych miejscówek wpatruje się w undera biegnie do końca boxów dalej tam celując po czym wraca w strone terro, dziwne w tym to że jak się wychodzi mida sprawdza sie okno konektor czy shorta nikt po dostaniu infa ze enemy jest under nie patrzy tylko tego

Druga akcja minuta 14:30 gracz wychyla rampę nie sprawdzając większości miejscówek wcelowuje się w ticket i idealnie kiedy przeciwnik wychylił się zza niego zabija strzałem w głowę po czym szybko chowa się w głąb rampy, wyciąga deagla i wcelowuje sie na wychylającego przeciwnika na blisko po czym strzela flicka w głowę

Trzecia akcja minuta 15:30 gracz wychyla łącznik wcelowując się w top mid'a po czym strzela szybkiego flicka w glowę przez ścianę wcześniej gdy przeciwnik się schował celownik pokierował się za nim przez ścianę idealnie na głowie

+ dodam że serwer wykrył że masz autobunnyhopa 

Nie mam nic więcej do dodania 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie rundy, grając faceita/mm(...) osoba z b wybiega na shorta w okolicach 1;30-32, gdzie ja jestem na midzie, UWAGA w 1:38, przez co nie muszę od razu sprawdzać shorta. Dostaje info, ze koleś skraca undera przez co jestem zmuszony sprawdzić, czy dana osoba nie wraca z powrotem. Do tego używam radaru o którym chyba administrator zapomniał, przykro mi, iż osoba nie znająca się na csie oczernia moją osobę nie znając podstaw. 

 

Następna akcja -> 14;30 ... Wychodzę z rampy czekając na szybki peak z schodów, nic się nie dzieje, to wcelowuje się w ct dostając przedtem stamtąd flasha, akurat znam podstawy by wiedzieć gdzie jest głowa na danej mapie, znikąd nie grałem kwalifikacji do esea :).  Schowałem się ' w głąb rampy ' czekając na trade od ct, jeśli wiesz kolego co to jest.  Używając słuchawek domyśliłbyś się, że przy tylu osobach jest to realne i niejednokrotnie tak padałem, a że mam mózg i go używam przewidziałem owy ruch,  gdzie tu jest flick? Wiesz co to jest?  Jedynie co to trzymałem celownik czekając aż na mnie wybiegnie wiedząc, iż poziom na serwerze nie jest za bardzo wymagający.

 

/// Do tego momentu nie widzę abym miał aimbota o którego mnie oskarżyłeś.

 

Ostatnia akcja -> 15;30 (proszę, sprawdzaj demka przed ich opisaniem). Wychodzę na konekta wcelowując się w zakręt po czym wcelowuje się prawo, aby nie wychylił mi na kucaka, to jest kolejny defekt Twojej roli administratora serwera, którą powinieneś stracić za brak jakiejkolwiek wiedzy na temat tej gry. To jest po prostu śmieszne, iż posiadasz rangę na tak dobrze prosperującym serwerze. Tak jak i wcześniej nie widzę tu 'flicka', co świadczy o braku wiedzy na temat tej gry. Będę uprzejmy i przypomnę Ci co to jest. To jest szybka, reakcja, ruch ręką(używając myszki) aby trafić rywala. Jak widać zmissowałem 2/3 shoty, z  powodu... Nawet nie pamiętam, pewnie się zagadałem.... Ja się pytam gdzie tu jest flick? Widzę tu tylko wcelowanie się i oczekiwanie na reakcję przeciwnika. Kolejny raz widziałem tu mniejszy poziom, wykorzystując doświadczenie i umiejętności poradziłem sobie w owej sytuacji i rozdałem hmm... Kolejnego heada?

 

 

Co do auto bh, niejednokrotnie sprawdzałem to z bratem, brodaczem, używam tylko scrolla.  Nie posiadałem owych wspomagaczy, a umiejętności bh... MHmm, może czas nauczyć się grać, ćwiczyć wszystkie elementy gry, aby być lepszym, a przy tym lepiej zarządzać serwerem.

 

 

 

Dziękuję, nie będę pozwalał się poniżać osobie, która nie potrafi zrozumieć, iż nie siedzę zazwyczaj na społecznościówkach i mam większe ambicje, aniżeli randomowe granie.

 

 

PS: Przyszedłem się tu tylko pobawić i pogadać z ludźmi na spontanie, a to że serwer wydaje się w porządku (poza administracją) chciałbym w przyszłości aplikować tu na admina serwera, aby nauczyć początkujących administratorów jak rozpoznawać cheaterów.:)

 

 

Dziękuje osobie, która mnie tu przyciągnęła. Naprawdę, można tu spotkać wiele fajnych osób i dobrze się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UB.png

3:10 -b

 14:30 +/- b ticket wcelowany, ale akcja z dgl czysta, widać jak gość rzuca mu "lekko" flasha więc wiadomo, że jest na blisko, odwrót od flasha i szybkie wcelowanie się (żadnego flicka tam nie ma)

 15:30 wychylając z konekta widać 2 głowy enemy, ale nie mógł ich nawet trafić, ostatecznie jedną trafił ze skanem (również bez żadnego flicka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie