Skocz do zawartości

Zablokowane skarga


HyperVer

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym złożyć skargę na admina Broda, powodem jest zbanowanie mnie za nic. Dał mi bana z powodem ochłoń bo dałem mu muta bo ciągle sobie gadał ze znajomymi o wszystkim, co moim zdaniem jest to nadużywanie mikrofonu czyli złamanie podpunktu regulaminu. Osoba jest lekko myślna oraz ośmiesza mnie publicznie śmiejąc się że robię streamy z serwera i nie tylko. Pozdrawiam  @ Właściciel CS:GO [Only Mirage]
 image.png.8d53642a75ed17924598fda157043d65.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie miałeś prawa mnie zmutować gdyż odpowiadałem na zadane mi pytania związane z serwerem bo tobie nie chciało się nawet micra używać a potem tak nazywałem Cię haxem , dałem Ci bana gdyż uznałem to za stosowne zachowanie. 

Dziękuję i pozdrawiam :) 
Jeżeli zachowałem się źle enchi przepraszam i postaram się poprawić.

pozdrawiam Administracje serwera oraz forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając demko już na start widzę co się wyprawia admin Puchacz twierdzi, że admin ma zawsze rację co jest nieprawdą może się zdarzyć sytuacja, że ktoś z adminów złamie regulamin.

@ HyperVerźle się zachowałeś ze względu tego, że on nie nadużył mikrofonu, gracz zapytał czy zabił przez smoke on odpowiedział wprost, po prostu zachował się poprawnie.

@ Brodacztakże nie rozumiem powodu bana ochłoń, nie obraził Cię ani nic.

Teraz tak: gdzie w regulaminie serwera jest napisane, że nie można mieć w nicku twitch.tv/nazwa potem nick admina z gry? Oczywiście nie wolno reklamować innych for/serwerów, lecz twitch to jest miejsce do streamowania i mógł na tym kanale streamować serwery csowiczów jak wyraźnie jest napisane w punkcie "3.4. Zakazane jest reklamowanie konkurencyjnych for i serwerów."

Co do ogólnej sprawy odnośnie tego punktu, że admin ma zawsze racje: 11. Admin nie wyzywa, nie klnie, nie obraża. Gdzie usłyszałem na demku jak lecą ku**y itd panowie dawajcie dobry przykład dla elity serwera, bo w takim tempie szybko możemy się pożegnać z graczami, a mówiłem i wspominam często kultura "

Reasumując oboje panowie zwaliliście akcje i każdy z Was dostanie ode mnie po upomnieniu słownym, ze względu na to, że jestem tu dzień.

 

 

tematzamkniety.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie