Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie o Admina na ! DETHMATCH ONLY DD2


#Kropka.

Rekomendowane odpowiedzi

 Nieprzeczytana zawartość  Oznacz całą zawartość jako przeczytaną
 Strona główna  Serwery Counter Strike 1.6  CSowicze.pl [DD2] - IP: 54.38.63.53:27015


Podania o admina/
Wzór podania o admina/


Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:

- Wchodzenie raz dziennie na forum;
- Minimum 16 lat;
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;
- Minimum 50h przegrane na serwerze;
- Obowiązkowo aktywne konto steam;
- Posiadanie mikrofonu;
- Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania.

(#Kropka.)ODPOWIEDZ DOT. PIERWSZEJ CZESCI PODANIA - mianowicie, moze mi brakowac tylko
godzin (minimum - 50) tylko tego kryterium moge nie spełniac 


Wzór podania:

|---> Nick: #Kropka. 

|---> Wiek: 32 lata TAREVKAJ


|---> Doświadczenie (w byciu adminem):
-------------------------------------->[PROJECT_F1] team's war 1,2,3 - Upraw. Head 
-------------------------------------->[PROJECT_F1] Internet Caffe Wroclaw Upraw. Srednie.{niemialem Slap'ow Slay'ow ban byl 
                                         tylko do 50 minut.Jeszcze kilku nie bylo  ale mialem tam rcon'a wiec pies drapal}
-------------------------------------->[A@A internet C@FFE]- tu mnie zaskoczyli sami mi dali i dlugo mialem ponad 3 lata 
-------------------------------------->(iNnEx) C@ffe Internet - byl tylko na WCG wtedy nie bylo nazy E-Sport.
-------------------------------------->TOA Geaming cos.tam.cos.tam -->Tez dofinansowałem kilka razy go kwota ta sama.
|---> Znajomość AMXX (W skali 1-10):   (6)  Wiekszosc z nich byla na CM (tzn. Clanmod'ach - clanmodmenu) admin_mod amx_mod-przez setinfo 
                                            o ile dobrze pamietam ... Dam sobie rade wrazie czego.

Staż w CS-sie: Chcesz to sie smiej, :)! Wersja 1.2/1.3 i bez przerwy 1.4 1.5 1.6 -{1.6STEAM} NIE!! |---> EKIPA 
               [WIDMO_O] Wroclaw --> 5on5 - 47 miejsce Ranjkingu -->2on2 - 10 miejsce Rankingu->-->
               |---> Ranking www.clanbase.com 


Steam (link do profilu na https://steamid.uk/):https://steamcommunity.com/profiles/76561199020298962

Dlaczego Ty: Poniewaz mam BattelFielda 5,- a gram w Cs 1.6 Ta gra nigdy nie straciła i nie straci dlamnie
             na wartosci, poza tym, chce pokazac tym oszustom gdzie ich miejsce.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:
                                    Bardzo duzo gram w nocy, choc w dzien 
                                    tez nie malo ale srednio 
                                    zeby nie sklamac ok: 2/3 godziny 
                                    plus noce.  

Kontakt:E-Mail: damian.leninski@gmail.com //GG: 70307774 //Tel.kom.?? chcecie to podam.

Link do GameTracker'a: - Ty wiesz ze nie wiem o co chodzi ???

Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: [TAK] Odezwijcie sie to kupie tego SMS'a zadern problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie