Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Serwer FFA+BF2


LvB :**

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całą społeczność CSowicze.pl, w tym temacie zamierzam objaśnić wam co to za serwer, co na nim znajdziecie, co w istocie planuję w związku z powstaniem serwera.

A więc po kolei:

1. Na serwerze można zagrać na FFA oraz dodatkiem BF2. Skąd taki mod? Otóż sporo zastanawiałem się co byłoby najlepszym rozwiązaniem, sporo szukałem, rozglądałem się co jest, czego nie ma, co jest na topie, co było na topie a dziś tego nie ma. Doszedłem do wniosku że bardzo mało zostało serwerów BF2. Istnieje zaledwie kilka, z czego na jednym, może dwóch są gracze. Jestem tu z zamiarem stworzenia idealnego BF2, oczywiście nie będzie tak od razu. Na początku znajdziecie tylko to co podstawowe. Z czasem na serwerze będę wprowadzał modyfikacje, które mam nadzieję przyniosą upragniony efekt oraz graczy, bo oni są najważniejsi.

2. BF2 posiada 72 odznaki, które znajdziecie w różnych poziomach. Poniżej przedstawię graficzny obraz opisujący odznaki. Na serwerze znajdziemy również medale, przyznawane na koniec mapy dla najlepszych graczy.

3. Jak sama nazwa wskazuje jest to FFA, a więc grane będą głównie mapy FFA. Zastanawiam się nad ogólnym FFA, a może lepiej zrobić ESL MAPS, a może jeszcze lepiej FFA z dodatkiem mniejszych map takich jak awp_india? Chciałbym poznać również wasze opinie na ten temat, które możecie napisać tutaj

4. Na serwerze możliwy będzie zakup VIPa oraz odznak, ale:

-Nie jestem nastawiony na zarobek serwera, mam pieniądze i nie będę na siłe nic sprzedawał.

-VIP będzie miał okrojone możliwości, dlatego też nie będzie kosztował kosmicznej sumy, a dla graczy steam, prawdopodobnie zrobię go za darmo.

-Odznaki nie będą sprzedawane w najwyższych poziomach czyli nie sprzedam graczom Licencji Agenta 007 w walce z shotgunem, gdyż gracz będzie wtedy całkowicie niewidzialny i będzie płacz, że ma kasę, nakupił sobie odznak i jest nie do zabicia. Sprzedawane będą odznaki z poziomu Profesjonalista oraz Expert. Gdzie ceny raczej będą większe. Powód? Jak będą tanie jak barszcz każdy je kupi i wtedy będzie każdy wypoziomowany na mega gracza. Lepsi gracze poradzą sobie bez odznak, a gorsi będą mogli się dowartościować odznakami co wyrówna walkę.

5. Na serwerze znajdziemy proste modyfikacje, na chwile obecną nie będzie nic specjalnego. Nie zdziwcie się automatycznym spadochronem, który włącza się od razu po skoku (bez wciskania klawisza E, ponieważ silnik BF2 zakłada użycie apteczki poprzez klawisz E). 

6. Komendy na serwerze:

/bf2menu - pokazuje menu główne
bf2menu - j/w
/bf2 - j/w
bf2 - j/w
/menu - j/w
menu - j/w
/ranks - pokazuje dostępne rangi do zdobycia
/odznaki1 - pokazuje liste odznak i wymagan cz.1
/odznaki2 - pokazuje liste odznak i wymagan cz.2
/odznaki3 - pokazuje liste odznak i wymagan cz.3
/odznaki4 - pokazuje liste odznak i wymagan cz.4
/odznaki5 - pokazuje liste odznak i wymagan cz.5
/gracze - pokazuje jacy gracze grają na serwerze i jaką mają range
/hud - odświeża hud/pomoc - pokazuje okienko z pomocą
/bf2helpmenu - pokazuje menu z pomocą
/bf2adminmenu - pokazuje menu admina
/bf2stats - pokazuje twoje statystyki broni

konsola:
bf2_resetstats - resetuje twoje staty


7. Kiedy otwarcie serwera? Sam nie wiem, a nie chcę rzucać słów na wiatr. Na co dzień pracuję, więc czas mam ograniczony. Będę chciał jak najszybciej, wystarczy dograć kilka pluginów, ustawić kilka ważnych parametrów i będzie gotowe. Czekam również na pliki od administracji. Konkretną datę, godzinę oraz IP serwera poznacie niebawem.

8. Zapraszam również do osoby chętne do pomocy. Potrzebował będę opiekuna, adminów i osoby chętne do gry gdy już będzie reklama. Szybka rekrutacja na admina i opiekuna:

9. Na serwerze są boty, które działają tylko na kilku podstawowych mapach. ( Aby działały na większej ilości map, należałoby stworzyć waypointsy ale z powodu małej ilości czasu odpuszczę to, tym bardziej że jak pojawi się większa liczba graczy to boty wyłączę. 

10 . Na serwerze pojawił się plugin, który pozwala nam na założenie hasła na swój nick. Pozwala to na uniknięcie sytuacji, gdzie gracz podszywa się pod czyjś nick i gra na jego odznakach. Mam możliwość edycji hasła, pomaganiu gdy ktoś założy hasło na nie swój nick i po wcześniejszym kontakcie, pomogę.

11. Wgrany został również amxbans oraz sklep pozwalający na zakup VIPa bez wychodzenia z serwera.

Pozdrawiam, Loverboy.

 

odznaki1.png

odznaki2.png

odznaki3.png

odznaki4.png

odznaki5.png

Edytowane przez LvB :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja 1 posta:

- Na serwerze są boty, które działają tylko na kilku podstawowych mapach. ( Aby działały na większej ilości map, należałoby stworzyć waypointsy ale z powodu małej ilości czasu odpuszczę to, tym bardziej że jak pojawi się większa liczba graczy to boty wyłączę. 

- Na serwerze pojawił się plugin, który pozwala nam na założenie hasła na swój nick. Pozwala to na uniknięcie sytuacji, gdzie gracz podszywa się pod czyjś nick i gra na jego odznakach. Mam możliwość edycji hasła, pomaganiu gdy ktoś założy hasło na nie swój nick i po wcześniejszym kontakcie, pomogę.

- Wgrany został również amxbans oraz sklep pozwalający na zakup VIPa bez wychodzenia z serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie