Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja zm


JunioR1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  mam propozycję na zm otóż to moją propozycją jest zrobienie takiego czegoś , że jak się pisze na say @ to żeby było widać np Nick kogoś i co napisał 2 propozycją jest dodanie dla adminów nie limitowane AP bo vip ma 1k a to za mało . I też fajnie by było jakby był model admina jakiś

JN.png.2a3076bfb587f0bb339ebbe7d5512c3c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy czasami widać nick admina na sayu @ tyle że nie wiem od czego to zależy xd

Nielimitowane ap? Serio ??? 1k ap to mało xd? W rundę nabijasz parę setek ap :) dostales posadę admina i już ci się marzy no limit ap... Bez komentarza 

 

Inny model dla admina powiadasz? Mi to obojętne a nawet nie potrzebne 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czatu admina nick jest ukryty celowo po to aby zwykły gracz nie widział kto posiada Admina na serwerze.

Było wiele takich sytuacji gdy ja grałem pod innym nickiem na serwerze i miałem admina to inni gracze łamali regulamin.

Gdy gracz nie zna nicku admina to wtedy nie wie czy Admin  jest czy go nie ma na serwerze więc stara się grać w miarę normalnie do co regulaminu serwera.

 

2 Propozycja co do zapisu AP dla admina - jest to bezsensu bo jak to będzie wyglądać? Gracz po np 500ap a admin po kilka tys.

Musimy traktować ludzi równo na serwerze.

 

Co do modelu admina jest to bezsensu. Modele admin/vip są wpisane w 1 ciąg modeli. Niestety Star Wars jest ciężkim tematem jeśli chodzi o modele.

Ja nie potrafię tworzyć modeli sam na własna rękę wiec muszę szukać takowych modeli po google.

I tak jest sporo teraz tych modeli bo na początku serwera gdy zaczynał swoja przygodę to było ich o polowe mniej na naszym serwerze

 

RESET TOP 15 02.01.2020

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie