Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja zmian na serwerze Only Mirage


Matixen

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chce tylko dodać, że jeśli jakaś z moich propozycji była już pisana na forum to olejcie ją, a nie piszcie bezsensu "było już"

1. Usunięcie VIP'owi kevlaru i hełmu na pistoletówkach, gdy wchodzą w ostatniej sekundzie do gry to się coś buguję

2. Usunięcie VIP'owi dodatkowego HP za każde zabójstwo, myślę że 110 hp na początek wystarczy już do końca, a nie że w moim przypadku na końcu mam 130 co rundę.

3. Usunięcie tagu Admin każdemu Adminowi i zastąpić go tagiem po prostu VIP

4. Dodać !agents od VIP'a i od razu zrobić zabezpieczenie, aby ludzie z !freevip ustawiając model agenta nie mieli go już po wygaśnięciu

5. Usunąć z serwera !quake, ponieważ każdy na to się skarży i chce to od razu wyłączyć, chyba że dodacie możliwość przyciszenia tak jak jest w przypadku !res

6. Dodać na chat informacje "Widzisz cheatera? Zgłoś go na u@!" - Codziennie ludzie zamiast nam zgłaszać na u@ to mówią nam w grze, żebyśmy go sprawdzili

7. Dodać plugin anty AFK - bez sensu, że za każdym razem żeby się upewnić Admin musi wejść specjalnie w trakcie rundy na SPECT

8. Dodać plugin, aby kickowało automatycznie za wysoki ping np od 150 wyżej

9. Zmniejszyć spam wiadomości "Bonus za nick" 

spam.png.b27dd88c3c0770e9adc6d25a98204cb4.png

 

Edytowane przez Matixen

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.  O ile obecny plugin zawiera możliwość zmiany tego w cvar to zostanie poprawione

2. VIP będzie mieć 110HP i nie będzie dodatkowego HP za zabójstwo 

3. Tag VIP jest dla VIP’a a biorąc pod uwagę wysokość składki na serwerze (5zl) admin nie zawiera Vip’a wiec mija się z celem zmienienie wam Tagu na VIP skoro nie macie vipa. Tutaj czekam na jakieś inne propozycje rozwiązania jeśli nie pasuje wam ze admin na tag „admin” 

4. Hmmm tutaj ciężko mi określić czy jest to możliwe ponieważ wybór postaci pod konkretną flagę byłby możliwy aczkolwiek nie wiem co z tym usunięciem modelu po skończeniu się freevipa tutaj musiałby się wypowiedzieć @ Terrorist

5. Z tego co widziałem i słyszałem quake cieszył się dobrą opinią i podobał większości graczy. Pod komendą !quake nie kasz opcji wyłączenia dźwięków? 

Tutaj można iść na kompromis i dajmy na to zostawić dźwięki typu hs, kosa czy ciota a resztę wyłączyć 

6. Będzie dodane 

7. Będzie dodane 

8. Na to nie potrzeba pluginu, maksymalny ping zostanie ustawiony 

9. To jest moj błąd przy kompilacji .sp naprawie przy aktualizacji.

 

Wypowiedzcie się co o tym sądzicie bo trzeba się dogadać w jakaś noc żebym mógł to zrobić.

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie