Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Plugin od respa.


ShiNoTenshi.

Rekomendowane odpowiedzi

Proponowałbym zmienić lub ogarnąć aktualny plugin, bo są z nim bugi. A mianowicie jak np podłożymy pakę i uciekniemy na respa, a plugin zacznie nas uderzać to na nowej rundzie dalej otrzymujemy obrażenia +/- doliczyć freeza to schodzi nam jakieś 40 jak nie więcej hp. :v

Demko: https://megawrzuta.pl/download/7b0d886e81ee2a77e69c5260efa2a483.html
Macie tutaj przykład w 02:19 - no nikt by nie chciał zaczynać rundy od 60 hp. :v

No z cofaniem się to też prawda. Wejdzie człowiek pokroju puszka wrzuci na skrzynie i nawet po pake się nie da cofnąć. ;v

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za.Ogólnie ten plugin jest idiotyczny.Często się zdarza ,że paka zostaje na respie i nie idzie się po nią cofnąć,bo plugin katuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć go całkiem po coś chyba była Szybka rekrutacja na admina i jest wystarczająco żeby ogarniali respa

Miałem już sytuacje, że paka została na respie wróciłem i nie mogłem jej zabrać bo plugin mnie bił aż w końcu zabił  i tak jak @ ShiNoTenshi. napisał jak podłożymy pake i uciekniemy na respa to w next rundzie jak paka buchnie to plugin bije automatycznie na respie albo do low hp albo zabija :beka:

Edytowane przez HACKER BESTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin zostaje, lecz:
 

  • nie będzie już odrzucał/spowalniał przy zadawaniu dmg, co ułatwi Wam ewentualne podnoszenie paki gdyby ktoś ją celowo wyrzucił (kanapka! :o) 
  • nie zbuguje się już z przejściem dmg na next rundę ;) 
  • image.png.62acf4b3ea48310ca16b3286273b7f2f.png
  • image.png.1d6c24410f9649a16780f8502225e42a.png

 

W dniu 25.01.2020 o 19:06, RAD napisał:

Często się zdarza ,że paka zostaje na respie i nie idzie się po nią cofnąć,bo plugin katuja.

jeżeli paka będzie u afka, trafi ona do najbliższego aktywnego gracza po dzisiejszym update :p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

Zamykam, plugin zostaje. Technik się wypowiedział, że zmienił odrzucanie i spowolnienie oraz bug przejścia dmg na next runde.

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie