Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Musisz To Zobaczyć !!!


Kanikator

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Samson
IP / Steam ID*: STEAM_0:0:40455838
Admin banujący: Sysia ;*
Data i godzina otrzymania bana*: 23. sty 2020 - 22:35:19
Runda: Nie pamiętam
Serwer*: Only DD2
Powód: trollowanie
Link do demka*: Nie mogłem znaleźć
Wycinek z konsoli*: 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'trollowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:40455838'
[AMXBans] Twoje IP: '79.187.218.150'
[AMXBans] ===============================================
Krótki opis sytuacji*: Gramy, gramy. Jesteśmy na bs B, środek akcji gruba strzelanina, kule świstają przelatują obok uszu, aż nagle ni stąd ni zowąd stało się coś niemożliwego. Ktoś wyrzucił bombę w takie miejsce z którego, już permamentnie nie można było jej podnieść. Szybko się naradziliśmy i w ferworze walki ustaliśmy, że jedyne co nam zostało to zamordowanie reszty przeciwników. Chyba nawet udało nam się wygrać. Rundę później idę do trupa i dostaję bana. Dodam jeszcze, że parę innych osób dostało bana. Prosiłbym o jakieś sensowne argumenty, bo jak na razie nic nie udało mi się ustalić co to trollowanie miało by oznaczać.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałam w skardze na mnie od Psychicznego: wiele osób zgłaszało Ciebie, legendarnego puszka oraz PsychicznegoPsychola o to, że notorycznie niewykonujecie celów mapy, nagminnie kampicie przed trupem i robicie sobie jaja. Jak chcecie się pobawić, to polecam inne mody serwera typu BaseBuilder, Jailbreak czy 4Fun. W regulaminie serwera jasno jest określone, że TT nie kampi, Waszym zadaniem jest podkładanie bomby.

 

Oto kilka dowodów znalezionych na szybko, znalazłoby się tego więcej.

Demko z 19.01.2020 godz. 21:06 -> od początku mapy notoryczne kampienie przed trupem, podawanie fałszywego infa, robienie "wieży"

https://www30.zippyshare.com/v/3luCdojK/file.html

 

Sesja zdjęciowa z Waszym udziałem:

https://www30.zippyshare.com/v/XRU1wfzE/file.html

https://www30.zippyshare.com/v/jBE7iOb2/file.html

 

Demko z wczoraj (23.01.2020) godz. 23:53 -> jakieś pierwsze pół mapy notoryczne kampienie przed trupem z udziałem Samsona, puszka, psychola.

https://www30.zippyshare.com/v/jCjgCNBc/file.html

 

Dodam, iż dostałam pozwolenie od Właściciela serwera @ RumcajsJumper na zbanowanie owych graczy.

 

Dziękuję za uwagę.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego posta czuję się jeszcze głupszy niż byłem, a to nie jest łatwe. Ban jak najbardziej słuszny, zostały pokazane twarde dowody. Za tę wieżę to według mnie ban minimum 2 razy dłuższy się należy. Runda trwa 2 minuty, a to że ktoś gra lepiej od innych i ma swój sposób na grę, to nic złego. Pośpieszanie po minięciu pierwszej minuty, jest bezcelowe, a to że ktoś umarł szybko i nie chce mu się czekać to inna sprawa.

Godzinę temu, Sysia ;* napisał:

Dodam, iż dostałam pozwolenie od Właściciela serwera @ RumcajsJumper na zbanowanie owych graczy.

 

Argument desperacki, a jednocześnie posiadający wartość koronną.

Za tydzień wrócę, ale już nie dostanę bana na tydzień.

Temat do zamknięcia

[*VIP*] [Silver II] *DEAD* Prezydent ! :D : smieciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakub.png.1565b274643acb5657d8a9cdd8185ecb.png

Pierwszego demka nawet nie oglądam. Byłem na serwerze i sam ich kickowałem - po czym było wielkie oburzenie, że mają czas. 

Drugie demko znowu ukazuje ich zabawę.

"Ktoś wyrzucił bombę w takie miejsce z którego, już permamentnie nie można było jej podnieść" - to nie był "ktoś" tylko twój kolega "puszek" .

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie