Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Recenzja gry "Resident Evil VII:Biohazard"


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

recgyr.png.0ee24574a570aa2508878f617cc36645.png

Przychodzę do was z remake'iem mojej poprzedniej recenzji. Za zgodą administracji postanowiłam dodać go ponownie, bo nie ukrywam że według mnie gra jest świetna.

Stworzona siódma odsłona przez japońską firmę Capcom pokazuję nam przygodową grę akcji, która opisuje się raczej jako survival horror. Uważam, że jest to próba połączenia nowoczesnych pomysłów z klasycznymi rozwiązaniami survivalu.

spacer.png

FABUŁA

Jest to zupełnie odrębna część, a nawet bym powiedziała stosunkowo inna od poprzednich, ponieważ poprzednie odsłony opowiadały o dobrze wyszkolonych żołnierzach. Tym razem w tej części jesteśmy osobą pierwszoplanową, którym jest Ethan - zwykły szary człowiek. Jego zadaniem jest poszukanie żony, która wyjechała za pracą w roli opiekunki. Niestety jak się okazuje nie będzie to łatwa przygoda, ponieważ musi odnaleźć ją w ponurej i "porzuconej" rezydencji w południowej części Stanów Zjednoczonych - Dulvey, Louisiana.

ROZGRYWKA

Gra mnie bardzo zaskoczyła pod względem graficznym jak i również fabuły.  Została ona wydana na platformę PlayStation 4, XBox One i PC. Podczas całej zabawy mamy styczność z efektami specjalnymi, krótkimi filmikami, większą liczbę przeciwników, a nawet logicznymi zagadkami, bez których nie jesteśmy w stanie przejść gry. Poszczególne miejscówki należy bardzo dokładnie przeszukiwać ze względu na odnalezienie przedmiotów, które będą potrzebne do całej części rozgrywki. Największą uwagę jaką udało mi się skupić na grze to chyba przeciwnicy. Możesz ich nawalać ile wlezie, a on i tak wstaną i Ciebie spróbują zabić - w poprzednich częściach nie było tego. Nie ukrywajmy ciężka jest ta gra niż poprzednia, ponieważ nasz bohater jest duży słabszy. Gra nie polega tylko i wyłącznie na skradaniu się, ale także walce, która w niektórych momentach jest dosyć brutalna.

PREMIERA

Premiera ukazała się 24 stycznia 2017 roku.

spacer.png

TRAILER

Plusy:

[+] Oprawa audio-wizualna

[+] Nowe, świeże pomysły

[+] Jakość gry

[+] Optymalna długość gry

[+] Logiczne myślenie nad grą (uwielbiam coś takiego)

[+] Bronie

Minusy:

[-] Brak zombie - tylko zabijanie ludziopotworów xD

[-] przemierzanie kolejnych kondygnacji i cofanie się z nich niepotrzebnie - żeby coś otworzyć

[-] Zerkanie na mapę żeby znaleźć kolejny element

[-] Problemy z początkowym ustawieniem dźwięku w grze

WYMAGANIA SPRZĘTOWE

Minimalne wymagania:

Spoiler

System operacyjny: Windows 7, 8, 10 64-bitowy
Procesor: Intel Core i5-4460 2.7 GHz lub AMD FX-6300
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R7 260x
Pamięć RAM: 8 GB

Rekomendowane wymagania:

Spoiler

System operacyjny: Windows 7, 8, 10 64-bitowy
Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz lub analogiczny AMD
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960 lub AMD Radeon R9 280x
Pamięć RAM: 16 GB

opinia.png

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie