Skocz do zawartości

Zablokowane Pytanko


Kanikator

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zadać trochę nietypowe pytanie i ciekawi mnie wasze zdanie. Jak myślicie, czy admin na serwerze pełniący swoje dzienne obowiązki, może być uznawany za osobę publiczną? Tylko w świetle danej konkretnej serwerowni. Albo taki moderator pełniący rolę sprzątaczki w szkole i ochroniarza w super markecie, walczący o porządek na forum z trollami i nie śmiesznymi postami które tylko zaśmiecają nasz serwerowy świat. Takie luźne przemyślenia mnie naszły, a wy jak myślicie. Dla mnie takie osoby zasługują na pełen podziw, i zdecydowanie mogą być wspaniałym autorytetem dla dopiero co zaczynających graczyków i użytkowników forum. Ode mnie jeszcze raz najszczersze gratulacje, że wykonujecie tak prześwietną robotę, i to na dodatek pro bono. Stanowimy wspaniałą familie, niech tak zostanie do końca świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli osoba ta jest w trakcie pełnienia funkcji tzn. moderowania forum, adminowania serwera wówczas można uważać, iż osoba ta jest osobą publiczną. Natomiast jeśli piszesz/rozmawiasz z kimś poza obszarem wykonywania obowiązków wtedy jest to rozmowa prywatna. Próbuję dotrzeć do Twojego problemu, ale nie sprecyzowałeś zbytnio o co Ci chodzi.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części uzyskałem odpowiedz na moje pytanie za co serdecznie dziękuję zwłaszcza w tak krótkim czasie. Wszelkich chętnych zapraszam do dalszej dyskusji, ale jeśli takowych nie ma to temat do zamknięcia.
Dobranoc! Do widzenia! Cześć! Giniemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty i twoje typowe pytania ,  wydaje mi  się,że masz racje , Może być tylko wiesz  jak z tą wyspą  będzie . 

Pod drugą częścią twoje wypowiedzi  można się zgadzać  i zacząć osobny temat , jednak ja nie mogę narzekać . 

I kończmy  ,  gram do końca świata i jeden dzień dłużej-- J.O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie