Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Zmiana regulaminu,dropu


Mosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Typ propozycji: (regulaminu oraz dropu)
Opis propozycji: Witam serdecznie wpadłem na pomysł po wielu skargach przez graczy zeby dodać kolejny pkt regulaminu A mianowicie. 

Rash dozwolony po 30sekundach (moja prop. Można ją zmienić) od rozpoczęcia rundy, rozgrywka będzie wyglądać wkoncu jak prawdziwa A nie 3 typa z CT zrashuje i po 20 sekundach koniec rundy. Według mnie nie ma to najmniejszego sensu( proszę o wypowiedzenie prze Graczy jak i Administrację 

@f4z8nhh.pngVito Corleone @f4z8nhh.pngMarekNieTakMocn @ Ksieciuniooo @ k221 @ RumcajsJumper  @f4z8nhh.pngs3b@

 

Następna moja propozycję jest zwiększenie O troszkę dropu kluczy ponieważ jest zdecydowanie za mały, mam ponad 40 skrzynek A prze ok.3 dni nie poleciał mi żaden klucz
Linki/Załączniki-----------

 

edit: Zapraszam również do wypowiedzenia się osoby które grają,grały na GO mod np: @ Pietrek90

Edytowane przez Mouseku1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę dokonać malutkiej zmiany w algorytmie losującym

aktualnie wygląda on tak:
 

random(floatround(float(200-pKillsPerRound[i]) * (1.0 - (klan_dropkluczy(i) / 100.0)))) == 10


jakby zmniejszyć 200 do np. 175 czy 150, 100, drop byłby częstszy trochę :P Co sądzicie?



Co do rashu.. Niech @ RumcajsJumper  podejmie decyzję w tej sprawie :p

  

W dniu 20.01.2020 o 22:13, Mouseku1 napisał:

Jestem jak najbardziej ZA

Większe prawdopodobieństwo że mnie rekin ugryzie niz klucz wypadnie 

ty nie szalej z tym rekinem

  

4 godziny temu, Pietrek90 napisał:

Powiem tak gram na serwerze na tym i też chciałbym mieć łatwiej o drop- kluczy czy skrzynek bo jest trochę ciężko .

Co do 30 sekund jestem za tym że by zmienić na 20 runda trwa 3 min i jeszcze mam taką propozycję że by zrobić taki plugin który blokuje lasery np że cofa osobę i zabiera HP bo jak to będzie to każdy się dostosuje i będzie fajnie się grało i moje zdanie jest i popieram Propozycje w całości :)

 

strefy rashu nie sprawdzą się na csgomodzie, ze względu na to kto gra na tym serwerze :p Znam to z autopsji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k221 napisał:

mogę dokonać malutkiej zmiany w algorytmie losującym

aktualnie wygląda on tak:
 


random(floatround(float(200-pKillsPerRound[i]) * (1.0 - (klan_dropkluczy(i) / 100.0)))) == 10


jakby zmniejszyć 200 do np. 175 czy 150, 100, drop byłby częstszy trochę :P Co sądzicie?



Co do rashu.. Niech @ RumcajsJumper  podejmie decyzję w tej sprawie :p

Jestem jak najbardziej ZA

Większe prawdopodobieństwo że mnie rekin ugryzie niz klucz wypadnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drop kluczy został poprawiony!

Co do regulaminu dot. raszu. Musielibyśmy wgrać plugin uniemożliwiający rasz na dany okres czasu. Samo dodanie punktu do regulaminu nie pomoże, ponieważ do każdej mapy każdy inny admin weryfikował by po swojemu swoją strefę ;p 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie