Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam]  I'm Criminal


I m Criminal

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

 I'm Criminal    
Imię

Łukasz
Wiek:

21 rocznikowo
Steam ID:

STEAM_0:1:128792304
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:

na tygodniu do 4-5h w weekend do 2 bardziej, zależy czy mam dzień wolny i siedzę w domu bo tak to cały dzień mogę siedzieć na serwie jak i forum
Opisz siebie:

Mam na Imię Łukasz. W lipcu skończę 21 lat, niestety ten czas szybko leci i się stara dupa robię hehe. Uczęszczam do Technikum w zasadzie już kończę ( Architekt Ogrodów ) jeśli byłby ktoś chętny w zagospodarowaniu działki to zapraszam a coś wymyślimy. Na co dzień po za chodzeniem do szkoły pracuję online aby sobie coś dorobić a chodzi tutaj konkretnie o krypto waluty które pewnie większość osób zna co to jest i na czym polega. Moją pasją od małego są motocykle. Posiadałem już 3 motocykle lecz sprzedałem bo albo nie miałem czasu albo problem ze zdrowiem nie dawał mi jeździć. Teraz będę kupował ponownie mam nadzieje że litra wleci jakaś, może BMW bo jestem fanem tej marki jak i klasyków jeśli chodzi o samochody. Kiedyś zajmowałem się również mixowaniem muzyki. Byłem kilka razy jako Dj na imprezach, miałem brnąć w to dalej ale jakoś los potoczył się inaczej i teraz po za słuchaniem nic nie działam w tym kierunku. Jestem ogólnie osobą bardzo komunikatywną i pomocną. Mógłbym tak pisać bez końca o sobie ale zbyt dużo tego jest aby napisać heh. 
Dlaczego akurat Ty?:

Byłem tutaj kiedyś UBT sporo czasu jak i opiekunem serwera więc nowym użytkownikiem nie jestem co też potwierdzi rejestracja konta na forum. Zawsze lubiłem tą fuchę. Doświadczenie jak i wzrok pełni dużą rolę tutaj i myślę że ją posiadam bo licząc ogółem ile w tym siedziałem to jakieś 5 lat w tym jako opiekun 1,5 roku i nigdy nie było ze mną problemów. Chciałbym wrócić na to stanowisko jak i pomóc przy utrzymaniu porządku w strefie banów oraz zapobiec długiego oczekiwania na UB graczom. Myślę że przyda się kolejna para rąk do pomocy.  
Czy miałeś styczność z Amxbans?:

Pewnie że miałem. 
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:

Myślę że takie mocne 7-8 
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:

Grałem coś tam na początku kariery Csa jak każdy podejrzewam na Leisie i Wh 
Kontakt:

Steam, forum, fb, telefonicznie i ewentualnie gg choć nie wchodzę ale jeśli będzie trzeba to nie ma problemu.

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie

- dopiero co zacząłeś się udzielać na forum

- słaba aktywność

- nie masz nigdzie admina więc nawet twoich umiejętności nie znamy

+ ładne podanie 

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na okres próbny można dać:

 

+ wiek

+ chęć pomocy

+ jakieś tam doświadczenie twierdzisz, że jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie