Skocz do zawartości

Zablokowane skarga


papcioig

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zgłosić gracza Tornado https://steamcommunity.com/profiles/76561198984122281/ ktory naduzywa praw admina.

Zmutował mnie i drugiego gracza Cruzen. Probowalismy sie dowiedziec 5 minut za co otrzymalismy i dowiedzielismy sie, ze obrazalismy administracje, lecz nie bylo takiej sytuacji i wmawial mi ze obrazalem.

Nie raz slysze ze obraza innych graczy lub straszy ze da muta za nic lub bana. Sytuacja powyzej bylo okolo godziny 17 na serverze only mirage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako swiadek moge powiedziec tak: Prawda ze Tornado troche naduzywa swoich praw, lecz Cruzen prowokowal Tornado jak i mnie do zmutowania lub zbanowania go. Gdy bylem z tornado na spec sprawdzalismy Cruzena ktory dostal bana to papcio rzeczywiscie powiedzial cos w strone administracji(niezbyt obrazliwe slowa) ktora sprawdzala wspomnianego cheatera. Po 5 minutach obydwaj i tak dostali unmute i cala sprawa sie wyjasnila a Cruzen dostal bana za cheaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie chce się wtrącać ale z tym obrażaniem graczy w trakcie gry przez Tornado też nie jest do końca prawda ponieważ jeszcze z taką sytuacją się nie spotkałem żeby ktoś dostał muta oraz wyzywał kogoś bezpośrednio i robił to ciągle 🤣🤣😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie