Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na gracza


Adamek.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Adamek.
Nick oskarżonego: Maciek  (( następnie Adamek. pod moją nazwą grał i wydał całe AP)
IP/SID oskarżonego: STEAM_1:0:812733009
Godzina i data zdarzenia: 14.01.2020 godzina od okolo 16:40
Mapa: zm_colores
Screeny/demo: załączone niżej.
Opis: nie jestem z osób które zgłaszają ale to ewidentnie szkodzi na serwer więc lepiej gdyby użytownik "Maciek" dostał perma.
gramy spokojnie nagle wchodzi jakiś troll nie mi oceniać ale po jego zachowaniu nie sądzę niż starczy 15 lat...
podszywanie się pod moją nazwę, kradziesz 1000 AP, zabicie ostatniej osoby po CT granatem, uciekanie z zombi jako pojedynczy TT....

w logach można sprawdzić użytownika bo chyba wydaję mi się pożniej miał inne STEAM ID ale takie skopiowałem więc tylko takie mam

+ proponowałbym wgrać opcję /register jesli  takiej komendy nie ma ponieważ jedna osoba co również grała na serwerze  pisała że straciła swoje AP, zgadując przez takich trolli...

+wiem że można kupić hasło do konta ale jeśli byłoby to bez opcji płatności sądzę że więcej graczy byłoby zainteresowanych zostaniem na waszym serwerze bo obecnej sytuacji dana osoba uzbiera sobie AP a później wejdzie i ich nie ma więc takie zagranie może ich zniechęcić do dalszej gry i mogą poszukać nowy serwer to wszystko z mojej strony :)

 

Pozdrawiam Adam.

 

 

 

20200114164239_1.jpg

20200114164231_1.jpg

20200114163857_1.jpg

20200114164635_1.jpg

20200114163822_1.jpg

Edytowane przez Adamek.
76561198141977411.png

 Czemu ludzie nie patrzą na mnie typie patrzą na to co zrobiłem
Psychicznie to jestem wrakiem, ale teksty te to z niego skarb
Dla rapu już szkoda mi rymów, no bo typie nie jest tego wart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze dopiero tak pozno odpisuje na ten temat lecz niestety brak czasu robi swoje

Gracz zostanie odpowiednio ukarany :)

 

Dziekujemy za zgloszenie takiej osoby 

RESET TOP 15 02.01.2020

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie